BENZIN V TDI

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 14:51

    Strana 2 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Autor
Správa

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#21. BENZIN V TDI (14. február 2017, 10:45)

Čo prosím ťa nevieš na menení oleja? veď to nie je nič komplikované aj keď rozumiem tomu, že sú ľudia, ktorým sa moc s tým piplať nechce ;)

0 0
Nahlásiť

steffanko
33 prispevkov Brezno
#22. RE: BENZIN V TDI (17. február 2017, 12:01)

No ja som za to dal 90euri, takze by som ani nepovedal, ze by to bolo ako si lacne menenie a kontrolovanie Nesúhlasim

0 0
Nahlásiť

Mattias_H
29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#23. RE: BENZIN V TDI (20. február 2017, 10:52)

@Emiliano tak to uz hej mat taku sikovnu zienku to je radost. to sa v tejto dobe vidi malokedy, ze sa vie zena postarat aj o auto

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#24. RE: BENZIN V TDI (20. február 2017, 15:16)

tak ja napriklad ako co, niekedy si meni veci sam alebo ked uz sa v tom nevyznam a neviem si s tym rady, tak to riesim uz cez servisaka

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#25. RE: BENZIN V TDI (23. február 2017, 09:26)

Vstko by som vybral a vyplachol. No musit povedat, ze sa mi toto nastastie este nestalo ani nikomu zo znamych..

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#26. RE: BENZIN V TDI (23. február 2017, 14:48)

Človeku sa to stane veľmi rýchlo, keď je zamyslený a rieši si v hlave úplne iné veci

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#27. RE: BENZIN V TDI (24. február 2017, 12:19)

štefan ale keď raz sa ti do toho nechce alebo nemáš potrebné znalosti, tak ako inak by si to chcel riešiť?

0 0
Nahlásiť

dejvison
16 prispevkov Prievidza
#28. RE: BENZIN V TDI (24. február 2017, 13:58)

kto má čas v tejto dobe? asi nikto, lebo každý sa ženie len za peniazmy a maká od nevidím do nevidím, viem to lebo mám s tým skúsenosti

0 0
Nahlásiť

Mjartanpito
34 prispevkov Žilina
#29. RE: BENZIN V TDI (27. február 2017, 09:22)

na toto som veru este stastie nemal a dufam sa s niecim takym ani nestretnem Fajn mal si v celku stastie, ze si s nim este co to presiel. vsetko by som zhodil a pre istotu vycistil

0 0
Nahlásiť

Prsiak
21 prispevkov Košice - Juh
#30. RE: BENZIN V TDI (28. február 2017, 10:40)

Kamarátova žena tiež takto raz natankovala abol z toho skoro rozvod. Všetko sa muselo dať vyčistiť a potom to už bolo fajn. Dal jej dekel od nádrže nalepiť nálepku aby vedela čo má tankovať

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#31. RE: BENZIN V TDI (28. február 2017, 13:35)

prečo rozvod, veď to sa stáva. keby sa to mojej stalo, tak čo no stalo sa, dáme to opraviť a ona sa poučí

0 0
Nahlásiť

Mafioso625
22 prispevkov Žilina
#32. RE: BENZIN V TDI (1. marec 2017, 09:21)

Ani ja by som tu moju veru za to nepochvalil, no na rozvod by to isto nebolo. Tak stane sa take ako pisete clovek sa zamysli a bum uz to je

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#33. RE: BENZIN V TDI (8. marec 2017, 10:50)

Kamošovi sa to tiež stalo a dlho si lámal hlavu vlastne ako sa mu to podarilo. Či bol zamyslený alebo čo. no našťastie nenatankoval veľa asi len 2 litre tak to nebola až taká škoda. Že aha

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#34. RE: BENZIN V TDI (8. marec 2017, 11:06)

Že aha

0 0
Nahlásiť

bando121
39 prispevkov Poprad
#35. RE: BENZIN V TDI (15. marec 2017, 17:22)

toto som nikdy nepochopil ako sa toto moze cloveku podarit..sak ked viem ze mam dieslak tak nebudem ani vo sne tahat zo stojanu hadicu s benzinom..

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#36. RE: BENZIN V TDI (16. marec 2017, 09:52)

bando nekric hop ono clovek sa ani nenazda a je tam benzin netreba z toho robit vedu kazdy sa obcas mozme pomylit

0 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#37. RE: BENZIN V TDI (16. marec 2017, 23:07)

Ked su ludia unaveni robia vselijake hluposti – obcas aj ja. Ak bol tvoj kolega kamionista utahany z roboty da sa to akceptovat ale do benzinovej nadrze by nenatankoval lebo hrubu trubku “pistole” pre kamiony do tenkeho hrdla nadze osobneho auta nestrcis. Kto ma problem s citanim pismeniek oznacujucich nazov paliva a nerozozna zelenu farbu (benzin) od ciernej (nafta) ten moze pouzivat svoj nos a k pistoli na pumpe si privonat. Marek (a ostatni tiez) nabuduce ked natankujes nieco ine ako potrebujes, NESTARTUJ, odtlac auto na parkovisko a potom odtahovkou (nie “po vlastnych”) do garaze a autu “vyplachnut zaludok”. Ak natankujes do dieslu len par litrov benzinu, dopln nadrz doplna naftou a mozes jazdit. Pri vacsom mnozstve treba z nadrze vsetko vypustit. Po oprave alebo vymene poskodenych suciastok odporucam este zvazit vymenu medzikusu medzi sedackou a volantom. Nas sef (dopravnej firmy) sa “pochvalil” sikovnostou jedneho vodica. Byvaly BeUS-ak natankoval benzin do Avie hoci predtim do autobusu tankoval naftu. JOPO, ked dostanes ucet zo servisu za vymenu trysiek, vstrekovacieho cerpadla… tak daj tej tvojej za odmenu na pol roka do ruk miesto klucov od auta kluce od zamku od bicykla. BANDO ked budes v praci jazdit na naftu a svoje budes krmit benzinom moze sa to stat aj tebe veeelmi lahko.

0 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#38. RE: BENZIN V TDI (16. marec 2017, 23:15)

.

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#39. RE: BENZIN V TDI (20. marec 2017, 09:52)

reklama.archiv podla mna netreba z toho robit taku vedu. Ano stoji to prachy, ale tak peniaze vzdy boli, su a budu

0 0
Nahlásiť

vladyyys
19 prispevkov Martin
#40. RE: BENZIN V TDI (25. marec 2017, 13:19)

presne tak nie je to malo ale vzdy sa tie peniaze nejako zjavia tiez si myslim ze je to o tom ze ludia su unaveny a potom sa dostatocne nesustredia a robia chyby doba je vsak taka ze popravde na oddych nejak cas nie je ak chceme aby sa koruny aspon trocha sypali

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / BENZIN V TDI