citroen c4, problem s lpg

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 21:18

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. citroen c4, problem s lpg (4. december 2016, 14:12)

Zdravim.Poprosil by som Vás o radu. Mám citroen c4 1.6 16v 81kw, v aute je namontovaný systém LPG Solaris obd, reduktor Tomasetto at09,vstreky Valtec T30.Problém je v tom,že akonáhle klesne teplota pod nulu a auto mi prepne na lpg (prepínacia teplota 40 stupňov) auto ide na 2-3 valce. Pokial sa zohreje trochu viac po opätovnom zhasnuti motora a naštartovaní už prepne do lpg a funguje normálne.V plusových teplotách mi to nerobí.Minulý rok mi to cez zimu robilo tiež. V servise mi vymenili komplet memmbrány a skontrolovali vstreky.Po tejto výmene systém lpg fungoval aj v mrazoch.Od výmeny som najazdil cca 15tis km (10 mesiacov) a ako primrzne mám rovnaký problém.Mám aj svoju lpg diagnostiku a neukazuje mi žiadnu závadu.Mám aj nastavené vyhrievanie vstrekovačov za studena na diagnostike.Môžete mi prosím poradiť, kde hľadať problém? Myslím, že tam nebude veľká chyba keďže to po prehriati už funguje. Nechcem dávať znovu auto do servisu a platiť znovu za ani neviem čo? Opakujem,že pokial je auto zohriate,funguje LPG správne.Namám prvé auto na lpg, ale s týmto som sa ešte netretol. Buď mi lpg fungovalo, alebo nie bez ohľadu na teplotu. Ďakujem

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: citroen c4, problem s lpg (7. december 2016, 15:12)

chcelo by to návštevu plynára - skontrolovať vstreky

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / citroen c4, problem s lpg