Kúpa nového vozidla.

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 16:29

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Kúpa nového vozidla. (3. október 2016, 19:50)

Čaute,rozmýšľam nad kúpou nového auto. Cena by sa mala pohybovať od nejakých 15000-18000. Výkon/Cena/Vybava Rozmýšľam nad i30,ceed,leon,astra... Samozrejme som priaznivcom benzinu. Ďakujem za rady.

0 0
Nahlásiť

ZetorWRC
4 prispevkov Ilava
#2. RE: Kúpa nového vozidla. (4. október 2016, 21:08)

Možno bych sa nebál ani Suzuki Vitara, teraz zrejme najpredávanejšie auto na SK (nech tu nikto nepíše prosím, že je to tuctové...) ... 1,6 motor atmosféra - radšej spoľahlivý hliníkový atmosfér. motor než TSI , hoci slabší ťah... A buď s lepšou výbavou alebo trebárs aj 4x4?
Ten motor sa dlhodobo používa v SX4, v otáčkach dobrý motor - nepredpokladám, že budeš riešiť spotrebu 7l benzínu na atmosfére, ak chceš kupovať až do 18 tisíc.
Samozrejme, turbobenzíny teraz dajú 6 - 6,5 l ale... proste turbo... Som záludný

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#3. RE: Kúpa nového vozidla. (5. október 2016, 07:48)

choď sa pozrieť do toyoty, za 19 000 eúr máš hybridného aurisa či už krátkeho alebo v kombíku - tých 1000 eúr rozdiel v cene sa na spotrebe rýchlo vráti.

reálna spotreba v meste sa naozaj dá udržiavať pod 4 litrami, kombi spotreba sa dá naozaj udržiavať pod 5 litrami.

sx4 s-cross sa už s benzínovou 1.6 nevyrába, nie je to zlé auto, mne osobne na ňom vadilo riadenie - stredová poloha volantu je otrasná pre cit

ak chceš 1.6 tak len vitara, otázka je, či 4x4 naozaj potrebuješ, či á význam priplácať za niečo, čo budeš len voziť a využiješ minimálne

0 0
Nahlásiť

driveuinsane
52 prispevkov Austrália
#4. RE: Kúpa nového vozidla. (14. október 2016, 18:56)

suzuki vitara 4x4 ...1.6vvt...od 16,200e...ak ti nie je treba 4x4, tak od 14,200... (crossover)
toyota corolla ...1.6vvti...od 13,690e... (sedan)
mazda 3...2.0....od 17,290e ... (hatchback)
kia ceed sw...1.6gdi...od 15,190e...(combi)
.
.
.
ak je motoricka spolahlivost a zaroven prijatelna spotreba pre teba jedno z prioritnych kriterii, tak by som riesil nieco z tohto...zalezi na type karoserie, aky sa ti viac pozdava, a podla toho sa rozhodnes

1 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#5. RE: Kúpa nového vozidla. (18. október 2016, 11:24)

..osobne by som sa asi najskôr zameral na mazdu, to sú kvalitné autá, toyotám osobne ja moc neverím, keďže som mal jednu a nič dobré mi to neprinieslo, stále do nej len tiekli peniaze, no nebola to sranda..

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#6. RE: Kúpa nového vozidla. (19. október 2016, 16:47)

mal si benzínovú alebo dieselovú toyotu? ja mám štvrtú benzínovú toyotu a nemôžem povedať krivé slovo. len benzín, olej a filtre

2 0
Nahlásiť

driveuinsane
52 prispevkov Austrália
#7. RE: Kúpa nového vozidla. (19. október 2016, 18:48)

manuchjaro, Toyoty su najpredavanejsie auta na svete...hlavne preto, ze su okrem praktickosti, odolneho mechanickeho spracovania aj spolahlive...benzinove atmosf. motory vvti su zname bezproblemovou prevadzkou pocas statisicov km...ak si vsak mal dieslovu, tak sa ti necudujem, lebo moderny diesel je casovana nastraha v kazdom jednom aute akejkolvek znacky...a v Mazdach detto.. zalezi od neho co preferuje, lebo ta Mazda 3 je sice motoricky tiez fajn a velmi pekna, ale na ukor dizajnu trochu menej prakticka a stale tak trochu pretrvavaju problemy s odolnostou laku a skorsim nastupom hrzde ako u konkurencie

1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: Kúpa nového vozidla. (3. marec 2017, 18:29)

co tu riesite jake sroty ste sa neviezli v mercedesy

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Kúpa nového vozidla.