Diesel alebo benzin?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 8. máj 2024, 00:01

    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa
trud 4 prispevkov Púchov #21. Diesel alebo benzin? (4. júl 2014, 17:41)

Suhlasim s LucasSmile, na VW a Seat zozenies všetko, lebo to včera ukradli susedovi a zajtra to ukradnu tebe :-)

6 2
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#22. RE: Diesel alebo benzin? (5. júl 2014, 00:10)

Haha 100 points, trud !

1 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#23. RE: Diesel alebo benzin? (6. júl 2014, 09:24)

Presne jak povedal LUcassmile dal si do eteru skoro najhoršie značky aut.. skus vybrat auto de ta nebude oprava stať tolko jak kúpa toho auta..

0 1
Nahlásiť
buco76 42 prispevkov Prievidza #24. RE: Diesel alebo benzin? (12. júl 2014, 14:47)

myslel si škodu felícia? alebo k čomu mal byť tento príspevok??? ktoré auto z tých normálnejších zo strednej triedy má diely za babku? či chceš povedať, že japonci a francúzi majú lacnejšie náhradné diely v priemere? OMG!

0 0
Nahlásiť

64 prispevkov
#25. RE: Diesel alebo benzin? (20. júl 2014, 01:44)

Benzín. Volvo nie, dávno to nie je značka ako kedysi... Spolu s Mercedesom a SAAB-om práve Volvo zaznamenalo za posledných 20 či 30 rokov najväčší pád. Okrem iného, používajú motory Renault, no úžas...
Opel už vôbec nie, ale je to na tebe, ty na tom budeš jazdiť Spokojnosť
Ja osobne sa na auto pozerám ako na niečo, čo mi aj má robiť radosť. Pre mňa nikdy auto nebolo len niečo na prepravu z miesta A do miesta B.
Ale ako hovorím, toto je už na tebe... Súhlasim

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#26. RE: Diesel alebo benzin? (20. júl 2014, 22:28)

Suhlasim s kidonom ... zatial je pre mna auto zaluba a vec ktoru musim mat rad. Neskor ked sa auto stane mojim presuvadlom z bodu A do bodu B si kupim spolahlive kombi atd ... ale teraz mam 3 dverak 2 liter :-D a mam ho rad


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#27. RE: Diesel alebo benzin? (21. júl 2014, 21:52)

robecc a dáke zábavné kombi by sa nenašlo?

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Trebišov
#28. RE: Diesel alebo benzin? (28. júl 2014, 22:54)

take velke auto ako insignia mondeo alebo superb si benzin neviem predstaviť, to bude žrať jak šialené, tam jedine nafťák, ale kratkymi trasami zabiješ DPF

0 2
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#29. RE: Diesel alebo benzin? (29. júl 2014, 08:46)

Kombi uz nemoze byt samo o sebe zabavne lebo je velke a dlhe ... v zakrutach uz nedrzi a ma vacsiu vahu ako hatchback. Potom su uz len dake specialne verzie kombikov ... ako su Avanty napriklad


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#30. RE: Diesel alebo benzin? (29. júl 2014, 13:41)

kidon(20.7.) : motoricky sa rozlišujú predavané volva na 4 a 5 valce. Štvorky dieslové sú PSA, do roku výroby 2008 priam zúfalstvo po pár rokoch jazdenia. Ale päťky sú čistý severan. A ukazuje sa, že skôr neschopnost servisov na Slovensku je tou príčinou, že poruchy prerastaju do veľkých problémov. Jediné čo volvistov trápi, sú prevodovky, zvlášt tie automaty. Donedávna som tŕpol pre slabý a predražený servis, no už aj táto kapitola je poriešená.
Čo sa týka kombi - pre rodinu nevyhnutnosť, ak sa cestuje často spoločne.

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#31. RE: Diesel alebo benzin? (4. august 2014, 17:12)

nepovedal by som, že diesle od psa sú hnoj. sú presne také, ako sa k nim správajú majitelia. aj v rodine máme volvo s psa dieslom a má nagúľané státisíce bez problémov.

0 0
Nahlásiť
LEVEL 11 prispevkov Bratislava V - Petržalka #32. RE: Diesel alebo benzin? (22. august 2014, 13:03)

OPäŤ SA TU RIEŠIA NEPODSTATNÉ KEKECINY a DôLEŽITÁ VEC PRI DOVOZOVKE NIKOHO NENAPADNE ANI OMYLOM:

!!!!!!!!!!!!!! PRVÉ, ČO SLEDUJ PRI DOVOZOVKÁCH (najmä typickych fleet vozidlach ako Mondeo, Insignia...) JE SKUTOČNOSŤ či vozidlo JE alebo NIE JE s možnosťou ODPOČTU DPH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ak je, tak môžeš pokračovať ďalej v lustrovaní malicherností, ktoré všetci tak s obľubou riešia ako napr. kilometríky či výbavička.

Ak však možnosť odpočtu DPH NIE JE, tak buď vééééééľmi v strehu a v zásade sa takýmto vozidlám radšej vyhni. 98 zo 100 dovozcov jednoducho DPH ukradne a možný ďalší scenár aj s vysvetlením ako sa to deje nájdeš tu:
http://www.zdruzenie-sova.sk/cs/clanek/podvody-s-dph-pri-dovozu-ojetiny-246

Typické slovenské ignorantské mávnutie rukou totiž bude so zavádzaním sofistikovaných informačných tokov pre ignorantov čoraz drahšie (mám na mysli skoré zabavenie ich novokúpeného auta a vďaka v linku popísaným praktikám NULOVÁ náhrada zaň)

KIEŽ BY NA TOMTO SLOVENSKU OBÝVANÉHO "zaostalými, nespoľahlivými, rustikálnymi" LUĎMI NAMIESTO ÚPLNE ZBYTOČNÉHO NÁBOŽENSTVA RADŠEJ AKO ELEMENTÁRNE NUTNÉ na ZŠ VYUČOVALI ZÁKLADY EKONOMIKY, resp. ASPOŇ ZÁKLADNÉ PRINCÍPY fungovania DAŇOVÉHO SYSTÉMU a OPAKOVANE TO ŽIAKOM VTĹKALI DO MAKOVÍC ABY SA TO NAUČILI AKO "OTČENÁŠ"...

3 1
Nahlásiť

48 prispevkov
#33. RE: Diesel alebo benzin? (24. august 2014, 11:38)

LEVEL: Túto poznámku považujem za samozrejmosť. Chcelo by to asi otvoriť novú tému, ak je fakt, že mnoho autozáujemcov nemá dostatočné vedomosti v oblasti obchodnej eurolegislatívy.

0 0
Nahlásiť

11 prispevkov
#34. RE: Diesel alebo benzin? (28. august 2014, 13:08)

Volvo S60 je zvnutra male, si sice single ale auto nekupujes kazdy den.
Sestra ho vlastnila v benzíne a automate, je to pekne auto ale (pre mna ) male.

Navrhujem Ford Mondeo 1,8 TDCi.
Ma to 92 kw motor a nema DPF filter.

1 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#35. RE: Diesel alebo benzin? (6. september 2014, 15:20)

Ta čo to tu čítam.....čo Slovák - to asi dvojmetrový obor. He, pred 15 rokmi nám stačili menšie autá, predtým obyčajné favority a 120ky.....dnes octávka 1 je asi málo?....Uff! A teória o tom že väčšie viac ochráni pri Volve nie až tak platí. S kufrom je to ina pesnička.

0 0
Nahlásiť
slavkosp 1 prispevkov Prievidza #36. RE: Diesel alebo benzin? (14. september 2014, 13:56)

Najlepšie ani jedno Ja teraz jazdím benzín.plyn a pomeste je vyhodou.Male autičko 1,0 čo može byt lepšie . Milujem to

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#37. RE: Diesel alebo benzin? (16. september 2014, 14:31)

Osobne som bol majitelom auta Opel Corsa 2003 1,7 diesel... ( v zibote uz nechcem, opel :D )
jazdil som podobne ako hore spomínaní pán .. po meste denne 10-20 KM.. a sem tam dlhsie trasy.. .
No oprava auta... bola vzdy nakladna... zhavice,,, filter ,, egrventil .. atd .. .
Momentálne som po rokoch dal dieslu zbohom ...
po prve . 1. po meste nechcem jazdit na trachtore .. nove auta super, ale pri ojazdených je hluk poznat...
2 . start a ciel za 5 KM nieje pre diesel to prave....
4 . jazdit v kuse do 50 - 90 KM :D nieje ono tiez ....
5 . sakra drahe opravy auta.. za 6 rokov som mohol mat cca nove auto :D ( cena benzinu a nafty u mna nerobi tým padom problem ) .

Diesel sa oplati podla mna aktivnym vodicom aspon 100km denne ..

Nehovoriac otom ze kupovat ojazdne auto je pri diesli vaci problem ako pri benzine .. co sa tyka motora.. problemi sa ukazu az neskor-.-. ( zima , a prepichutý egr ventil a podobne veci co hned nevidiet... )

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Diesel alebo benzin?