startovanie renault megane

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 11:49

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. startovanie renault megane (29. december 2013, 21:56)

Zdrawym majstry mam megana 2004 1.6 a mam problem so startuwanim wzdy ked mi auto stoji celi den na dwore a idemstartowat tak mi wydawa taky rachotawi zwuk ale ked sa xchwylu wozim a potom ho wypnem a asi za 10-15min nastartujem tak nahodi besproblemu . Moze to byt tym ze som tam namontowal hudbu a teras mi cuca baterku a ked ano jak tomu zabranim??? Dik za pomoc

0 0
Nahlásiť

Cza-d-czan
1 prispevkov Bratislava - Ružinov
#2. RE: startovanie renault megane (13. marec 2014, 20:40)

Presuvnik vackovej hriadele

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: startovanie renault megane (10. máj 2014, 12:14)

preboha, ako môžeš takto písať? Kto ťa učil Slovenčinu? Píšeš ako totálny dement. A áno, máš v prdeli predsuvník, priprav si 200 Euro. Aby ti ten nový vydržal, tak si kontroluj hladinu oleja a vždy ju drž okolo rysky MAX. Moja skúsenosť.

2 1
Nahlásiť

6 prispevkov Galanta
#4. RE: startovanie renault megane (19. júl 2019, 20:06)

No vidím že viacerím megany nedobre štartujú. Tak ako som inde písal. Dlho treba točiť štartérom kým to naskočí. Čo tam môže byť?

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov Galanta
#5. RE: startovanie renault megane (19. júl 2019, 20:13)

Test - neviem prečo ale po odoslaní mi neukazuje príspevky ale až keď napíšem ďalší...

0 0
Nahlásiť

renacko
8 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#6. RE: startovanie renault megane (22. júl 2019, 08:29)

presuvnik za 200 eur, ako pisali vyssie aj olej treba drzat pekne na max, pre gaaspi mozes mat viac veci, daj na diag. ak nic tak moze byt zly starter, sviecky, baterka.

0 0
Nahlásiť

7 prispevkov Komárno
#7. RE: startovanie renault megane (24. júl 2019, 08:29)

v prvom rade treba vsetko do jednej temy, presuvnik, nestoji vela, ale ani malo, gaaspi treba si skontrolovat baterku, normalne pristrojom, v servise ti to urobia, potom diag a uvidis, nie sme carodejnici

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / startovanie renault megane