Ktorá je dobrá značka náhradných dielov?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 15:19

Autor
Správa

5 prispevkov
#1. Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (2. jún 2013, 19:13)

Pomaly si idem renovovať mojho civica a tak si na nete pozerám ceny súčiastok.len sa neviem rozhodnúť ktorá značka je dobrá väčšinou sa objavujú značky ako Valeo,Nipparts,Luk,starline atd,ktorú odporúčate či s ktorými máte dobré či zlé skúsenosti?

0 4
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (2. jún 2013, 21:09)

no ja by som vyberal Valeo alebo Luk. Nipparts nepoznam a Starline su lacne alternativy ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
2 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#3. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (3. jún 2013, 17:58)

záležé, čo chceš kupovať - spomínal si značky, akokeby si chcel meniť spojku.

na podvozok je super lemforder - je drahší, ale naozaj kvalitný

za rozumné ceny kúpiš aj febi, trw alebo meyle (meyle HD je takisto super), v tejto cene aj moog.

starline je ekonomická alternatíva, niečo ako tesco potraviny. niečo je dobré, niečo je brak.

brzdy - preferujem ate a ferodo, u japoncov je k dostatiu aj akebono, čo je takisto dobrá značka. ate powerdisc sú perfektné kotúče.

Nipparts sú kvalitné diely, je to obchodná značka pre ázijské autá, z brzdami nipparts skúsenosti nemáme, nemontovali sme ich ešte a asi ani nebudeme, nakoľko s ate a ferodo sme v servise dlhodobo spokojní a nemáme na ne reklamácie

spojka sachs, valeo, luk, kľudne hocičo z toho, sachs by nemal byť vyrobený v číne narozdiel od luku.

6 0
Nahlásiť

havran900
6 prispevkov Šaľa
#4. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (16. jún 2013, 19:03)

Je mi doplaču
hlavne sa pozri komu to dáš robiť.............garážových majstrov je veľa, - tých ale obíď všetkých.
Taký čo nemá normálny veľký zvihák, posunie len malý pod auto, kam sa podarí, - robí v jame, opravuje veľkým kladivom a veľkým pajsrom, nemá prípravky, - aj ked je vedomostne zdatný, obyčajne poškodí viac vecí okolo a stávaš sa jeho večným zákazníkom.
Mne takí porobili kopec škody na aute.

4 2
Nahlásiť

725 prispevkov
#5. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (17. jún 2013, 21:19)

niekedy je pohodlnejšie a rýchlejšie dať pod auto malý pojazdný zdvihák, alebo dať auto na jamu, ako ho šteľovať na jednostĺpový, či dvojstĺpový zdvihák, ktorý viem využiť inak, alebo si dať na neho inú robotu.

niekedy nepomôžu ani prípravky, ale k slovu ide autogén, alebo veľký pajser, či kladivo, s tým nespravíš nič, najmä, ak si to doma chce niekto urobiť a postrháva hrany alebo samotné šróby...

5 0
Nahlásiť

DNA111
6 prispevkov Lučenec
#6. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (23. jún 2013, 10:20)

2T pýtaš sa čo chcem meniť.Tak pekne po poriadku....Menil som motor a ked bol starý vonku videl som že spojková lamela je už zodratá tak že pomaly budú aj nity zaberať tak reku ked je vonku motor vymením aj novú spojku no mechanik u ktorého som to robil vlastne ja som mu pri tom iba pomáhal povedal že je zbytočné aby som tam dal novú spojku ked som ten motor ani nepočul ísť.Tak že ked prejdem cez 1000km a bude dobrý, bude mať zmysel zainvestovať do novej spojky.
Preto so sa pýtal na značky výrobcov spojok...Ked sme pri tej spojke treba meniť celú alebo len lamelu prípadne výtlačné ložisko.Lebo prítlačný tanier vyzeral celom v dobrom stave....Ešte otázočka aký máš názor na prenitovanie obloženia lamely kedysi to na škodoviciach,žigulákoch bola bežná vec ale ked som to spomenul pred mechanikom tak ma zvrzal že to nebude vyvážené ako pôvodný diel ale ked som bol u toho človeka čo sa tým žívi a ten mi povedal že mi na starú prenituje také isté nové obloženie LUK ako bude na novej aj pružiny mi repasuje ak logajú.A bude ma to stáť 40e nie 60 a viac ako nová LUK...

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#7. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (23. jún 2013, 21:48)

Nove je nove ... a ked uz mam dat par euro do toho tak to dam nove a mam pokoj na dlhsiu dobu. Ked uz si sa pustil do takeho velkeho repasu ze si aj motor menil tak uz by som to doladil cele....


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
2 2
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#8. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (13. júl 2013, 14:32)

Náhradné diely tam sú ale ceny akože iba na zavolanie?To čo má byť?to aby som si našiel diel a porovnal cenu mám za každým vyvolávať Nerozumiem tomu

1 1
Nahlásiť

chrustik372
32 prispevkov Badín
#9. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (7. apríl 2019, 03:28)

ja osobne mam skusenosti tu https://www.tacho-airbag.sk a som spoko

0 0
Nahlásiť

chrustik372
32 prispevkov Badín
#10. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (7. apríl 2019, 12:49)

auto mojich snov som nasla tu https://www.tacho-airbag.sk

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#11. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (21. december 2020, 10:00)

Já teda nakupuju díly momentálně tady www.inity.cz . Mají podle mě jedny z nejlepších cen přes internet. Kamenné obchody jsou za mě dost předražené.

0 0
Nahlásiť

misoziak
28 prispevkov Šenkvice
#12. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (8. január 2021, 21:53)

to je pravdou, ze ceny su vyssie, kamarat ten tiez vsetko len cez net

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#13. RE: Ktorá je dobrá značka náhradných dielov? (9. január 2021, 19:57)

niektore veci sa ale neoplati kupovat nahrady, origo je origo

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Ktorá je dobrá značka náhradných dielov?