Prenájom lode

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 12:46

    Strana 2 z 4:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Autor
Správa

8 prispevkov
#21. Prenájom lode (5. jún 2017, 14:13)

normálne prenajímajú v chorvátsku veď mi povedz koľko europanov peniaze na to aby si urobili papiera na loď a hlavne načo by im to bolo okrem dovolenky

0 0
Nahlásiť

lacciak
20 prispevkov Liešťany
#22. RE: Prenájom lode (6. jún 2017, 11:00)

to by prisli o vela kseftov, oni si to tam vedia vybavit neboj sa. alebo ak by sa aj nedalo tak sa podla mna bude dat vybavit za nejaky rozumny peniaz niekto kto ma na to papiere

0 0
Nahlásiť

44 prispevkov Horné Obdokovce
#23. RE: Prenájom lode (7. jún 2017, 08:25)

Na male lodky nie je za potreby nic, to by uz ako bolo. @norbi_no mas pravdu, tieto letne destinacie, zvlast tie europske by mali velke straty, ak by nemohli prevadzkovat tento druh biznisu

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#24. RE: Prenájom lode (7. jún 2017, 08:47)

Prenajom lode je rovnako ako u nas auto..zaloha,podla velkosti a vybavy..plus mzda kapitana ci posadky,ak ju chcete..lod nad urcity vytlak priamo ty nesmies viest bez kapitanskych skusok..su rovnako ako vodicaky rozdelene na kategorie podla vytlaku..cena 8 miestnej bola minuly rok s kapitanom a plnou chladnickou pre 6 osob 600 eurokorun na den a noc...cize cca 100 euzropenazi na osobu..co je celkom fajn.ale mozno v mensich strediskach to ide aj lacnejsie,alebo dohodnut a rezervovat vopred,nie az tam

0 0
Nahlásiť

joze-fo
13 prispevkov Trenčín
#25. RE: Prenájom lode (7. jún 2017, 10:45)

my sme si dva roky dozadu poziciavali v chorvatsku taku mensiu lod a nebol ziadny problem ale to bola len taka mensia, na ktoru asi netreba nejake papiere nikde

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov
#26. RE: Prenájom lode (8. jún 2017, 13:40)

my si požičiavame zakaždým takú väčšiu a tiež na to papiere nemám takže s nami musí ísť aj "posádka" ale zase nemusíme sa my o nič starať, oni všetko zariadia a raz za rok keď som na dovolenke si trošku doprajeme

0 0
Nahlásiť

monkey324
13 prispevkov Nitra
#27. RE: Prenájom lode (9. jún 2017, 08:04)

dá sa to prenajať aj na slovensku od slováka, ktorý ma tú loď niekde v chorvátsku, respektíve v tom letovisku kam chceš ísť, veď to tu bolo písané už aj v tej staršej kombinácii tak si to skús možno vyriešiť aj takouto cestou

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#28. RE: Prenájom lode (9. jún 2017, 13:31)

a ako najdem slovaka, ktory ma v mojej destinacii lod? existuju na to nejake stranky alebo ako to je?

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#29. RE: Prenájom lode (12. jún 2017, 06:30)

Tazko, ak nie je nejako "organizovany"..navyse vacsina tych slovakov, co na to maju, asi svoju jachtu nepoziciava...ale tak ktovie, treba skusit nejake kluby jachtingu a tak...

0 0
Nahlásiť

ramonez
8 prispevkov Banská Bystrica
#30. RE: Prenájom lode (22. jún 2017, 13:55)

kazdorocne chodievame do chorvatska a za kazdym sme si na par dni prenajali aj taku malu lodku, je to predsa len zazito sa odviest niekam dalej od brehu a posnorchlovat si

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#31. RE: Prenájom lode (23. jún 2017, 06:37)

len nie je to nejako tak, že musí byť tá loď nahlásená lodnej stráži?

0 0
Nahlásiť

maximmus
18 prispevkov Nitra
#32. RE: Prenájom lode (24. jún 2017, 08:26)

strako to je jedno, ked uz na to prides tak ti tam vsetko povedia a taketo veci by podla mna mal mat na starosti skor majitel lode, nie ty

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#33. RE: Prenájom lode (24. jún 2017, 10:26)

Nepredpokladam, ze si budes viezt prenajatu lod ci jachtu zo Slovenska do HR...cize uz bude tam..

ano je pravda, ze musia byt vsetky plavidla registrovane, okrem gumovych clnov s pevnym dnom do istej nosnosti a rozmerov..aj vodne skutre..

Ked som ho tam viezol, absolvoval som normalne nieco ako STK a dostal som sek, ktory bolo treba zaplatit, nasledne mi bolo pridelene identifikacne cislo, a az potom som mohol skuter supnut do vody...
Vybavene je to behom jedneho dna, len nesmiete ist neskor ako o osmej rano, a ak nevybavite do jedenastej, rovno chodte prec, lebo tamojsi uradnici od jedenastej proste nerobia..mnohych stretnete na plazi pri "kontrolnej" cinnosti...Skvela praca..raz by som sa chcel narodit na chorvatskom pobrezi a zamestnat ako pracovnik primorskej namornej plavby..::D

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#34. RE: Prenájom lode (27. jún 2017, 09:42)

ja som včera pozeral nejaké ponuky, keby som chcel kúpiť si takú lodičku, bezevšetko 30 000 bez mihnutia oka, ale mať niečo také to musí byť pohádka

0 0
Nahlásiť

hurajtko
17 prispevkov Ilava
#35. RE: Prenájom lode (31. júl 2017, 08:15)

hmm neviem kolko by som musel mat, aby som len tak 30 vysypal za lod

0 0
Nahlásiť

balodzi
15 prispevkov Nové Zámky
#36. RE: Prenájom lode (31. júl 2017, 08:51)

@strako515 ale pokial nezijes niekde kde ju mozes vyuzivat tak sa ti to velmi neoplati, jedine si zaplatit niekoho kto by sa tam o nu staral ked tam ty nie si a popripade ju aj prenajimal ak sa tu spominalo, nech sa ti trochu ta investicia vrati vies

0 0
Nahlásiť

17 prispevkov
#37. RE: Prenájom lode (31. júl 2017, 15:48)

@strako515 keď máš na to peniaze tak si kúp ale pokiaľ ju máš vytiahnuť raz za rok keď pôjdete na dovolenku tak sa mi to nezdá veľmi ekonomické

0 0
Nahlásiť

lentimo
21 prispevkov
#38. RE: Prenájom lode (1. august 2017, 10:58)

tak ja mam takeho suseda co si kupil taku mensiu lod, cely rok ju ma hodenu v garazi a potom ju vytiahne az ked idu na dovolenku, tam su tri tyzdne a potom zase rok stoji v garazi, na to ale clovek musi mat peniaze ale aj tak nechapem, ze mu nebolo luto do toho tolko investovat ked je ta lod v podstate nevyuzita

0 0
Nahlásiť

heclor
13 prispevkov Levice
#39. RE: Prenájom lode (1. august 2017, 11:59)

Tak ked su penize, asi nie je az tak luto, si len tak nieco kupit a vytiahnut to raz za rok. No ja keby mam taku moznost, isto by som siel viac krat s nou na vodu. Musi to byt parada.

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Šenkvice
#40. RE: Prenájom lode (2. august 2017, 18:17)

@heclor no to je pravda ale kde tu na slovensku s ňou pôjdeš vieš. na nejaké jazero, ktoré s tou loďou prefrčíš za pár minúť? škoda benzínu, ktorý ju k tomu jazeru dovezie

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 4:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Lode a člny / Plavba a vodné športy / Prenájom lode