Anketa: Ktorá je Tvoja značka automobilu

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 14:06

Prieskum: Ktorá je tvoja značka?

Autor
Správa

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#1. Anketa: Ktorá je Tvoja značka automobilu (4. november 2011, 13:42)

Ktorá je tvoja preferovaná značka automobilu?

Myslím reálna. Taká, že keď sa pozeráš po kúpe auta, akú značku preferuješ pri výbere? Aké s ňou máš skúsenosti?


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
2 5
Nahlásiť

dzajro95
1 prispevkov Košice
#2. RE: Anketa: Ktorá je Tvoja značka automobilu (7. november 2011, 08:40)

Súhlasim jednoznacne preferujem auto audi:preco?nikdy ine auto som nemal ,ale vela cudzich znaciek som odskusal.radsej dosporit a kupit take auto.ked ho porovnam s BMW ,alebo MERCEDESOM...JE ta uroven kvality rovnaka,no mercedes ma strasne drahy servis a drahsie suciastky skoro to iste je aj u BMW...porovnaval som to v suciastkach...je na Vas ako sa rozhodnete,ci benzin ,alebo naftak,ja preferujem naftak mam na to dovody,niekomu to nevyhovuje,ale zivotnost auta je urcite vyssia s tym treba ratat aj udrzdbu vozidla...tak isto poviem aj nevyhody ,ci AUDI,BMW,MERCEDES....SU ROBENE TAK ABY VASA RUKA NEMOHLA DO TOHO AUTA ZASAHOVAT A VO VSETKOM SKORO TREBA IST DO SERVISU...PROSTE PO LOPATE NIE JE LAHKY PRISTUP K NIECOMU CO BY STE CHCELI OPRAVIT VY SAMI Súhlasim

1 2
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Anketa: Ktorá je Tvoja značka automobilu (2. január 2012, 08:46)

ja mozem povedat ze pri vybere sa rozhodujem len nad autami z VW Group, koncernove auta su vsetky na dost dobrej urovni, myslim ze Škoda urobila dost velky krok vpred čo sa tyka technológií, ale aj klasika VW ma svoje miesto u mna. Urcite by som si nevyberal auto mimo automobiliek Škoda, VW, Seat alebo Audi. Ked mam porovnavat suciatky a ich dostupnost tak su vsetky na rovnakej urovni, lebo sa pouzivaju vo vsetkych znackach.


Life is too short to remove USB safely
0 1
Nahlásiť

pokusny_kralik
1 prispevkov Čierna nad Tisou
#4. RE: Anketa: Ktorá je Tvoja značka automobilu (11. január 2012, 18:40)

máme doma Leon FR, Passata a malé Áčko a nemôžeme byť spokojnejší... nemecká autá sú pre mňa proste jednička....a čo sa týka tých opráv - tie novšie autá sú robené tak že ak sa aj niečo pokazí, tak to už sám neopravíš..lenže mne to osobne môže byť jedno, keď ma bolí zub tak idem k zubárovi a nejdem sa do toho kafrať ak sa do toho nerozumiem a to isté platí u mňa aj u áut...

1 1
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#5. RE: Anketa: Ktorá je Tvoja značka automobilu (21. január 2014, 17:53)

Najlepsie je to, co mi najviac posluzi za najmenej penazi na udrzbu a palivo. Budete sa divit, ale co som si vsimol v poslednej dobe je velka zhanka po Dacii Logan.

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Štatistika / Anketa: Ktorá je Tvoja značka automobilu