AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 23:20

    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa
lusidi 13 prispevkov Banská Bystrica #1. AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (7. november 2012, 20:50)

Zadravim, na aute som vymenila uz asi vsetko co sa tyka pohybu,teda ramena asi pred rokom, loziska, predne tlmice pred mesiacom...aj brzdy a kotuce su rok stare... ale problem je v tom ze uz ked idem 50 pocujem rytmicke buchanie, a nad 100 km/hod uz je to citelne, dale by sa povedat trasie skoro celym autom.. co by to mohlo byt?? dakujem.

3 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (8. november 2012, 07:40)

ahoj, a nie je to homokineticky klb? pripadne buchanie moze sposobovat nieco ine ako trasenie, napr. zle vyvazene kolesa.


Life is too short to remove USB safely
2 2
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (8. november 2012, 07:46)

ono to moze byt kludne aj to zle vyvazene koleso .... davala si ich skontrolovat v pneu servise? Staci aby ti to pretocil na vyvazovacke. Inak to buchanie pocut od 0km/h postupne ak zrychlujes?


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 2
Nahlásiť
lusidi 13 prispevkov Banská Bystrica #4. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (8. november 2012, 20:01)

ahojte, diky za ohlasy, ale kolesami to nebude, robilo aj na letnych a pred dvoma tyzdnami som prezula auto a robi to aj na zimnych, takze geometriou to nebude, preto do tych 50km/hod pocujem len tlmeny pravidelny klepot a ako zvysim rychlost tak okolo stovky to uz aj citim...cize to nielen klepe ale aj trasie...len obcas sa mi podari ked vybehnem nad 140km/ hod a potom zbehnem na 120 km/ hod a vojdem do zakruty a podotykam jedno akej , tak sa to trochu zmierni a autom tak netrasie....potrbovala by som to vediet co je to aby som objednala diel a ked dojdem na vianoce na sk aby sa to dalo urobit....da sa vlastne takto poradit??

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#5. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (8. november 2012, 20:20)

Tazko povedat co to je ... to by bolo treba vidiet. Takto sa to neda urcit. Ale urcite by som s tym zasiel za niekym nech sa na to pozrie. Moze to byt aj nebezpecne ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
lusidi 13 prispevkov Banská Bystrica #6. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (8. november 2012, 20:29)

no ked som prezuvala tu gumy ,tak mi chlapik povedal ze by to mohla byt ta tyc stabilizatora, a ze to nie je nebezepecne tak teraz neviem, na vianoce musim ist 1000 km na sk s tym....co teraz , tu je to drahe opravovat....

0 0
Nahlásiť

Bjukemen
6 prispevkov Tisovec
#7. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (8. november 2012, 21:23)

odtrhnuty vyvazovak na poloosi, resp. povoleny jedine ten tam moze buchat uz

3 2
Nahlásiť
KRAJCIR.PAVOL 31 prispevkov Topoľčany #8. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (10. november 2012, 12:38)

a co dlzka kolovych srobov?

1 3
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#9. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (10. november 2012, 21:10)

inak tiez som nad tym rozmyslal ... ze ci sroby nevykukuju a nechytaju niekde. Tazko povedat ked nepocujeme ten zvuk. Dalo by sa ti to natocit na video?


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 2
Nahlásiť
lusidi 13 prispevkov Banská Bystrica #10. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (11. november 2012, 16:49)

no skusit zvuk mozem, ale neviem ci nebude viac pocut okolie ako ten klepot...

0 1
Nahlásiť
KRAJCIR.PAVOL 31 prispevkov Topoľčany #11. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (11. november 2012, 20:46)

a solia tam dost cez zimu?podla mna byto mohly bit aj vypadane brzdove kotuce,stabilizator to bi len buchalo,klepalo,ale ak jeto tociaci sa zvuk,urcite vypadane kotuce,

0 3
Nahlásiť
lusidi 13 prispevkov Banská Bystrica #12. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (12. november 2012, 12:50)

no ja som menila brzdove kotuce a brzdy minuly rok, a tu este nesolili, ja som len v europe a v meste nie v horach...

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#13. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (13. november 2012, 16:39)

ja som minuly tyzden menila klb , tiez mi to buchalo a pri vissich rychlostiach to bolo citelne na volante (klepalo mi to viac ako pol roka a nikto nevedel prist na to , ze co vydava ten zvuk . mala som aj viackrat rozobrate auto , az nakoniec zistili , ze je to klb , co som aj celu dobu tvrdila ...) takze mozno to bude tym .. ale radsej by som s tym zasla do servisu

5 0
Nahlásiť
lusidi 13 prispevkov Banská Bystrica #14. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (14. november 2012, 21:15)

diky, no pojdem do servisu ked pridem na sk, musi to tych 1000 km vydrzat, dakujem za typ, dufam ze ma bude niekto v servise pocuvat,lebo ako vzdyy zeny sa do nicoho nerozumeju:)

1 0
Nahlásiť
KRAJCIR.PAVOL 31 prispevkov Topoľčany #15. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (15. november 2012, 12:33)

ale usi maju a dost dobre pocuju,zober servisaka a povoz ho,skoda ze sa to neda pocut,tak stastny navrat na Sk.

1 0
Nahlásiť

7 prispevkov
#16. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (15. november 2012, 20:44)

homoklb trasie autom neklepe teda nemal by ked ti menili kotuce je na nich taky plech ochranny a ci ten neni zohnuty a tuka o vyvazovacie olova na disku

0 3
Nahlásiť

aj301
1 prispevkov Liptovský Mikuláš
#17. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (16. november 2012, 05:45)

Ja by som ešte skusil pre istotu založiť kolesa z auta ktore netrasie. Inač to trasenie može sposobovať potom už len homoklb a kludne aj vnutorny.Klepot možu sposobovať aj platničky. Robil som to zakazníčke, ktorej už v škodovackom autoservise vymenili všetky ramená, uloženie stabilizatora, jednu poloos a chystali sa meniť prevodovku. Skuseny automechanik musí taku zavadu bez problemov najsť.

1 1
Nahlásiť
lusidi 13 prispevkov Banská Bystrica #18. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (16. november 2012, 17:06)

Dakujem za radu,dufam ze v servise budu vediet o co ide...som zo Ziliny, tak dufam zem aj tam su profici:) a nie len v uvodzovkach:)

2 0
Nahlásiť

18 prispevkov
#19. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (18. november 2012, 11:27)

kup si oktaviu a mas po starostiach Haha

0 5
Nahlásiť
lusidi 13 prispevkov Banská Bystrica #20. RE: AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese (18. november 2012, 15:28)

nemam zaujem o oktaviu:)) a apropo kazde auto sa po case kazi, ale to sa da spravit:)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Audi / AUDI A6 -klepanie pri pravom kolese