Aké auto kúpiť?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 7. máj 2024, 00:44

    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

1 prispevkov
#21. Aké auto kúpiť? (10. august 2012, 14:49)

Fiat urcite nekupuj, tie auta niesu dobre. Za 2500 eur sa da kupit uz slusne auto.
Toyota Yaris 1.0 sa ti nepaci?
Je male, vhodne do mesta a auto s nizsou spotrebou tak lahko nenajdes. Oproti puntam velice konfortne, pohodlne a kvalitne auticko. Hovorim z vlastnych skusenosti.

1 0
Nahlásiť
696 prispevkov Žilina inzerátov #22. RE: Aké auto kúpiť? (14. august 2012, 06:47)

Octavia je dobry vyber, len ktory benzinovy motor je ten spravny, ak by som si vybral Octaviu tak klasicky 2.0 diesel, neviem ktory benzinovy motor je ten vhodny, pripadne potom Passata a v poslednom rade Forda, tolko moje odporucanie na tvoje poziadavky :) a s tymi cenovymi hladinami sucistok, servisu je velmi zavisle od chyby, je to rozne.

A ked ides po spotrebe tak neviem ci je vhodne kupovať benzinak v tychto radach, mozno jedine ak jazdis kratke trate.


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Rizino 1 prispevkov Nitra #23. RE: Aké auto kúpiť? (24. august 2012, 22:44)

Zdravim, ak by si chcel mozem Ti do takej ceny ponuknut zenine 3 dverove VW Polo 1,4 rocnik 98, sada zimnych aj letnych kolies na diskoch, central, alarm Meta, klima, elektricke okna, 2x airbag, ABS, tusim 120000km, radio sony s mp3, usb a dialkovym ovl., tento rok kupena nova baterka Varta silver line, Zachovale, momentalne nepouzivane, bez nutnosti investovat.

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#24. RE: Aké auto kúpiť? (27. august 2012, 00:24)

nechapem, ako moze niekto kupit trojdverove auto... OMG! da sa to vobec nazvat autom?.... OMG! keby aspon cena bola cca polovicna oproti patdverovemu, to by som pochopil.... Som záludný

2 2
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Aké auto kúpiť?