garančna prehliadka-vlastny olej

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 23. apríl 2024, 15:23

    Strana 1 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Autor
Správa

denissa414
1 prispevkov Nové Mesto nad Váhom
#1. garančna prehliadka-vlastny olej (15. február 2017, 21:51)

Zdravím, bola som na prvej garančnej prehliadke po roku na vymenu oleja a musela som podpísat papier,že nie su zodpovedny za pripadne škody spôsobene olejom, ktory som si samadoniesla...aj ked bol zapečatený,značkovy doporučeny pre moj typ auta aj s bločkom o kupe. Ake mate skusenosti s garančnou prehliadkou v záruke? Oni za olej učtuju okolo 100 ečok ja som taky isty kupil za 27 ečok

5 0
Nahlásiť

steffanko
33 prispevkov Brezno
#2. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (17. február 2017, 11:42)

Tak to je riadny rozdiel ale tie zvysne prachy mas pracu alebo za poradenstvo Haha Moj znamy je automechanik a ked je nieco take, tak mi poradi kde kupim dobry a lacnejsi a plus k tomu mi ho aj vymeni a to vsetko len za cca 50 eur

0 0
Nahlásiť

Mattias_H
29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#3. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (20. február 2017, 10:32)

to je take slovenske taketo rozdiely,. radsje podpisem papier ked som si isty, ze je ten olej novy ako davat nejakemu servsi za presne taky isty 3x tolko sak to uz kde sme

0 0
Nahlásiť

Prsiak
21 prispevkov Košice - Juh
#4. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (21. február 2017, 11:04)

to isto by som im za výmenu oleja vyvalil toľké peniaze. Radšej by som zniesol to, že mi naň nedajú záruku, to akože chápem - nepodpíšu sa pod niečo čo si človek priniesol sám..

1 0
Nahlásiť

Dusanoo
26 prispevkov Ružomberok
#5. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (24. február 2017, 10:26)

Bohužiaľ, tak to vyzerá asi v každom servise. Oni poskytnú prácu aj materiál no prihodia si k nemu niekedy až moc. Potom človek uvažuje či sa im to aj oplatí. Ja som tiež takto chodil na prehladky ale vždy som si niesol svoje filtre aj olej Že aha

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#6. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (24. február 2017, 12:21)

Svoje? Veď za to ti prirátaju tiež nejaké % ;)

0 1
Nahlásiť

dejvison
16 prispevkov Prievidza
#7. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (24. február 2017, 13:39)

tak ja zase nemôžem nič zlé povedať, zatiaľ bolo všetko ok čo sa týkalo aj ceny aj opravy

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#8. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (26. február 2017, 10:31)

Dejvison o akom servise to pises? Ked pises ze sa nemas na co stazovat

0 0
Nahlásiť

Mjartanpito
34 prispevkov Žilina
#9. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (27. február 2017, 09:43)

ak mas v auto zaruke, radsej by som priplatil, aby si potom nenasli pri nejakom probleme vyhovorku, ze si mala svoje diely..

0 1
Nahlásiť

driveuinsane
52 prispevkov Austrália
#10. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (3. marec 2017, 11:09)

ja kupim olej s filtrom v eshope a doma vymenim...nie je na to treba ani byt automechanik, ani servis.. celkova cena aj s (vlastnou) pracou 25e .. bez papierovaciek a cakania Smiech ..ale ak byvas v cinzaku a zaroven mas nove auto, pri ktorom si zaroven chces udrzat platnost zaruky, tak rozumiem, ze inu moznost ako sa nechat zdierat nemas.. akonahle ti skonci zaruka a povinne garancky, aspon sa vykasli na znackove servisy a najdi si nejaku doveryhodnu garaz (pokial nemas znameho automechanika), kde ti takyto zakladny servis ako vymena oleja s filtrom, brzdovych komponentov a pod. budu robit za normalnejsie ceny

0 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#11. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (6. marec 2017, 21:16)

Po zmene v legislative mozu robit garancky aj neznackove servisy - tzv. blokova vynimka(?)

0 0
Nahlásiť

tominohruz66
26 prispevkov Prievidza
#12. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (7. marec 2017, 15:25)

tak ono je jasne, ze si nieco prihodia, predsa musia z niecoho zit, no na druhej strane ked clovek vidi tie ceny, radsej si to spravi sam ...

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#13. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (8. marec 2017, 12:23)

Presne toto sú praktiky 99,999% slovenských autoservisov!!! Dlhoročne kupujem motorový olej + filtre vrátane olejového, vzduchového, kabínového a palivového filtra do cca 50€. Samozrejme servis sa "vyzúva" zo záruky lebo ako zákazník som mal tú drzosť a dovolil som si nedať sa okrádať. Bežne si servis určuje cenu za motorový olej + filtre + plus prácu do cca 200€!!!

1 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#14. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (8. marec 2017, 20:27)

V znackovom servise platis aj za skolenia mechanikov a pri vymene oleja... tiez za likvidaciu streho oleja... V znackovm servise riesim len veci na ktore treba diagnostiku, ostatne inde Fajn Kto vie len nastartovat a s problemami najst dieru do nadrze ten si musi priplatit Nesúhlasim

1 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#15. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (9. marec 2017, 12:27)

Ak mas auto este v zaruke tak by som pri garancnej prehliadke asi neriskoval a nech to spravia tak aby mi zaruka v ziadnom moznom pripade nepadla. Ako viem ze sa stat nemusi ale ak sa just nieco stane potom budes darmo vyplakavat. Takze za mna by som to nehal na servis...

0 0
Nahlásiť

dejvison
16 prispevkov Prievidza
#16. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (14. marec 2017, 11:15)

tak servisy majú svoje interné smernice, podľa ktorých musia postupovať bohužiaľ aj za cenu, že samotná cena bude o dosť drahšia ono sa nedá očakávať, že to budú robiť zadarmo a z vecí, ktoré si donesieš

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#17. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (15. marec 2017, 13:14)

Ja nerozumiem ze sa nad tym este vzrusujete. Ked sa vam to zda moc tak to rieste inde a inak :)

0 0
Nahlásiť

bando121
39 prispevkov Poprad
#18. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (15. marec 2017, 17:24)

tak ak idem na garancnu tak si tam nebudem nosit svoj olej lebo asi je jasne, ze mi potom na tom padne zaruka.. radsej chodit do obycajneho servisu.. spravia to tak isto a hlavne lacnejsie..

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#19. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (16. marec 2017, 10:04)

to ze to spravia lacnejsie nie je vzdy vyhra ;)

0 0
Nahlásiť

BALTAZARIK7
6 prispevkov Banská Štiavnica
#20. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (16. marec 2017, 17:40)

ja ked som bol so svojim novym vozom od koncernu GM na 1.garancke tak mi za liter oleja castrol softec neviem aky uctovali 615sk za liter.Cela garancka-vymena oleja+filtra+praca stala 3150sk.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / garančna prehliadka-vlastny olej