Škoda FABIA r.v 04 1.4 TDI neštartuje pod pol nádrže

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 14:34

Autor
Správa
Kusko46 2 prispevkov Nové Mesto nad Váhom #1. Škoda FABIA r.v 04 1.4 TDI neštartuje pod pol nádrže (4. február 2017, 11:41)

Dobrý deň. Mám problém s autom Fábia combi 1.4 tdi r.v 04. Problém spočíva v tom že pokiaľ je menej ako polka nádrže auto neštartuje na 1. krát. Na 2. krát už chytí ale je treba dlho točiť motor. Auto bolo aj na diagnostike aj v 2 rôznych servisoch a žiadnu chybu nenašli a ani o takomto probléme v žiadnom servise ešte nepočuli. Hľadal som aj po fórach na nete a nenašiel som žiadnu zmienku o takomto probléme. Nemá tým náhodou niekto skúsenosť alebo tip o akú chybu by sa mohlo jednať ? Ďakujem za odpoveď Fajn

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: Škoda FABIA r.v 04 1.4 TDI neštartuje pod pol nádrže (19. február 2017, 16:32)

pokiaľ pri plnej nádrži štartuje dobre a pri pol nádrži zle, tak problém je v hadičke v nádrži - je to len plast, je už starý. Vymeniť.

0 0
Nahlásiť

gumiak
46 prispevkov Komárno
#3. RE: Škoda FABIA r.v 04 1.4 TDI neštartuje pod pol nádrže (16. marec 2017, 09:36)

mas prepad v nadrzi. nevsimol si si ci ti to robi len ak mas nadrz do polky alebo aj ked stojis niekde nasikmo? myslim ze to bude tym ze ti pada nafta

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Škoda FABIA r.v 04 1.4 TDI neštartuje pod pol nádrže