nove auto vs. ojazdene

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. marec 2024, 07:43

Autor
Správa

cargobull
4 prispevkov Kremnica
#1. nove auto vs. ojazdene (7. jún 2016, 14:30)

caute, chcem sa vas opytat ci sa mi viac oplati kupit uplne nove auto do cca 16000€ (mam vo vyhlade rapidecku spaceback, seat leon, opel astra, dacia duster 4x4) alebo skor nejake 4-5 rocne za cca 13000€ (volvo s60) viem ze nove je nove ale ono ked vindem z predajne uz straca na hodnote a takto za taky peniaz kupim uz zabehnute s malo kilometrami

vdaka za odpovede

0 0
Nahlásiť

driveuinsane
52 prispevkov Austrália
#2. RE: nove auto vs. ojazdene (7. jún 2016, 17:27)

jedny ti budu hovorit tak, druhi tak..aj to, aj to ma svoje vyhody..neviem odkial mas ty taky mlady tolky penazi na auto, ale ak by som si ich zarobil sam poctivou robotou, ja by som cisto nove nekupova a usporene investoval do dolezitejsich a rozumnejsich veci..prides zo showroomu domov do garaze a uz mas 10% z ceny dole, do roka dalsich 10%..tym nehorim , ze musis rovno kupovat 5rocne ci dokonca viac..taktiez sa pozeraj na naklady na prevadzku a spolahlivost cize potencionalne buduce servisne naklady..mozno niekto za mnou ti povie, ze kupuj nove, ale povedal som len svoj nazor..nech sa rozhodnes tak ci tak, good luck

0 1
Nahlásiť

drkamik
1 prispevkov Rimavská Sobota
#3. RE: nove auto vs. ojazdene (9. jún 2016, 09:06)

v podstate si si odpovedal aj sam... za menej kupis ovela, ale ovela lepsiu jazdenku. 1-2-3 ale aj viac rocne auta od malojazdiacich ludi. neviem ci je este v ponuke Lexus IS350, 28tis km za 15000... sice r.v2008, ale to je auto... samozrejme su aj ine alternativy. kto hlada, najde...

0 0
Nahlásiť

Fantinus
14 prispevkov Bratislava - Devín
#4. RE: nove auto vs. ojazdene (24. jún 2016, 09:18)

Súčasné "downsízingové trojvalcové novinky" rozhodne neodporúčam. Nespravíš na tom ani 50000 km a je to zrelé rovno do šrotu!!! To isté platí aj o novinkách Rapid Spacebag a Seat Leon kde odchádzajú rozvody ako na bežiacom páse. Nebál by som sa starších vozov, vek do cca 10 rokov a motor do cca 200000 km. Pokiaľ sa o to bývalý majiteľ aspoň trochu staral, tak ti to v pohode vydrží ešte ďalších 10 rokov. Kúsok od teba v Dolnej Vsi je bazár www.dodavky.sk a majú tam veľmi slušnú ponuku osobných áut za dobré ceny. Možno ťa tam niečo zaujme.

2 1
Nahlásiť
HTML 139 prispevkov Zahraničie - ostatné #5. RE: nove auto vs. ojazdene (27. jún 2016, 20:39)

10 ročné auto a do 200 000km Haha

1 2
Nahlásiť

725 prispevkov
#6. RE: nove auto vs. ojazdene (2. júl 2016, 21:50)

Momentálne obzerám jazden ú s60 2.4 benzín. Je to lepšie ako duster alebo rapid

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / nove auto vs. ojazdene