Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 22:13

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora (20. marec 2016, 09:40)

Od určitého času mi dochádza počas jazdy, tak po cca 10 min po naštartovaní k samočinnému zhasnutiu motora. Už sa mi to stalo aj 2 x za sebou. Motor vypne. Zostanem stáť, naštartujem a pokračujem v jazde. Je to nepríjemné. Predísť sa dá tomu, ak si auto naštartujem pred jazdou, nechám ho 5 min. bežať, potom na chvíľu vypnem. Potom mi to už nerobí. Dal som si 2 x urobiť test motora v značkovom servise, ale tam mi nezistili nič.

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora (20. marec 2016, 19:08)

ako sa správa regulátor tlaku paliva? je tlak paliva rozkolísaný? alebo vyrovnaný?

0 0
Nahlásiť

svist_4ever
6 prispevkov Pezinok
#3. RE: Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora (31. marec 2016, 12:13)

mal som to rovnake stavalo sa mi to pokazde ako som vyhodil neutral.. diagnostika... palivovy filter ... vraj na nom boli dve tesniace gumicky ... mne sa to takmer pravidelne stavalo vyparkoval som auto nechal nastartovane a ako som dosiel k nemu zhasnuty motor... mne potom este aj zistili vraj slaby tlak paliva...
mam 1.6 ford c max takze asi ten palivovy a tlak paliva si daj skontrolovat

0 1
Nahlásiť
lacosagan 1 prispevkov Žilina #4. RE: Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora (27. apríl 2016, 16:44)

Mal som podobný problém. Vymenil som palivový filter a bolo po probléme. Kedy si ho menil naposledy ?

0 0
Nahlásiť

28 prispevkov Hrabkov
#5. RE: Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora (18. november 2016, 09:04)

hej ten palivovy filter spravi vela ale uz to hadam aj mas :-D

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#6. RE: Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora (21. november 2016, 14:02)

Jasne ze to uz ma uz je to celkom davno a ako to dopadlo bol to ten filter? Ci si to riesil inak?

0 0
Nahlásiť

durijuri1
32 prispevkov Nitra
#7. RE: Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora (21. november 2016, 14:17)

ten je potrebne menit v istych intervaloch

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#8. RE: Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora (23. november 2016, 11:32)

Palivový filter to nie je. Určitý čas mi prestal zhasínať motor. Začalo to teraz však znova. Motor mi zhasne iba počas zohrievania motora, , max.1 - 2 x . Potom to už viac krát v ten deň neurobí. Ak po prejdení cca 5 km vypnem motor a nechám ho tak 1 min. postáť, tak to nerobí.

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Ford / Ford Mondeo TDCi - zhasínanie motora