Škoda Felicia - vodič. dvere - odomknúť ide, zamknúť nie

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 16:05

Autor
Správa
LeGallardo 1 prispevkov Nitra #1. Škoda Felicia - vodič. dvere - odomknúť ide, zamknúť nie (21. február 2015, 12:47)

Zdravím,

mám Škodu Feliciu a mám problém so zámkom na vodičových dverách.
Mám centrálne zamykanie na kľúč (cez vodič. dvere) a odrazu mi nejde zamknúť v smere doprava, akoby som naprázdno otáčal, akoby tam niečo bolo vypadnuté... odomknúť však ide. Čo s tým môže byť?

Teraz vlastne zamkýňam auto zatlačením "cuplíka" na vodičových dverách, keď otvorím zadné dvere (zamknú sa všetky). A samozrejme, ak by som to chcel normálne zamknúť na spolujazdových dverách,zamkli by sa troje dverí, okrem vodičových.

2 2
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: Škoda Felicia - vodič. dvere - odomknúť ide, zamknúť nie (21. február 2015, 19:08)

rzober vnútorné čalúnenie dverí a uvidíš, čo sa tam stalo

5 1
Nahlásiť

Bernardina66
1 prispevkov Bardejov
#3. RE: Škoda Felicia - vodič. dvere - odomknúť ide, zamknúť nie (2. august 2015, 21:36)

dobry vecer,stratil som kluc od auta FORD FIESTA r.vyroby 2000,druhe nie su dostupne poradte ako auto mam spojazdnit dakujem

2 1
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#4. RE: Škoda Felicia - vodič. dvere - odomknúť ide, zamknúť nie (3. august 2015, 10:23)

Na tej Felícii máš poškodený zámok a budeš ho meniť. Ale ako písal Imro. Najprv rozober čalúnenie a uvidíš.

Ten Ford Fiesta je trocha náročnejší. To daj urobiť do servisu. Ak nemáš diagnostiku na kódovanie kľúčov ,tak to neurobíš. Treba ale kúpiť spínaciu skrínku a všetky zámky s kľúčami. Ak budeš kupovať staršie , tak zober aj krúžok imobilizéru so spinačky. Myslím , že ho tento model má.

3 3
Nahlásiť

1 prispevkov
#5. RE: Škoda Felicia - vodič. dvere - odomknúť ide, zamknúť nie (28. október 2015, 10:29)

Ja mám VW Golf III ´96 a tiež som mal problém s centralom. Jedno ráno som odomkol auto, spadlo mi okno vodiča a už som ho ani nezodvihol ani nezamkol auto. Výmena novej súčiastky aj s robotou 25€

4 2
Nahlásiť

tarosko3
1 prispevkov Pezinok
#6. RE: Škoda Felicia - vodič. dvere - odomknúť ide, zamknúť nie (12. december 2015, 22:19)

treba ti ísť do predajne autosúčiastkov tam dostaneš kúpiť zámky pre obydvoje dvere a hravo to vymeníš

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Škoda Felicia - vodič. dvere - odomknúť ide, zamknúť nie