vodičak v 17tke

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 16:17

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. vodičak v 17tke (14. september 2014, 15:38)

Ahojte, chcela by som sa spýtať, jazdím do školy s mamou už pár mesiacov ale mama je chorá a nemože momentálne, tak by som sa chcela spýtať,že čo ak ma zastaví bežná kontrola a budem bez spolujazdca. Aké s tým máte skúsenosti. Ďakujem

4 12
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: vodičak v 17tke (20. september 2014, 01:24)

Dodržuj pravidlá CP, nikdy žiaden ''chaos'', maj auto, svetla atď. v bezva stave a modli sa, aby do vášho auta nenabúral nejaky ''kaskadér''. Lebo ak Ťa vezme do hľadáčika SK police, odskáče si to i ten, kto Ti dal kľúče od vozidla, myslím. Veľa riskuješ,...ale Tvoja vec.
A mamka nech sa rychlo uzdraví.

6 0
Nahlásiť

besena
3 prispevkov
#3. RE: vodičak v 17tke (31. október 2014, 21:10)

ak by som mohol poradiť, tak rýchlo ako si na to prišla TAK rýchlo na to zabudni a bude to pre teba na celý život dobre Že aha ak by sa niečo stalo.........zabudni, neťahaj tigra za fúzy Smiech

5 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#4. RE: vodičak v 17tke (11. december 2014, 09:14)

Jazdi a správaj sa za volantom tak, aby si nedala "zelenáčom" dôvod na zastavenie. Samozrejme za jazdy ZABUDNI na niečo také ako je mobil a telefonovanie a zásadne ignoruj všetky volania pokiaľ si v premávke a máš ruky na volante. Šetríš tým seba, svoju peňaženku, svoj život a životy ďalších účastníkov cestnej premávky. Mamine prajem skoré uzdravenie a Tebe veľa šťastných kilometrov za volantom a bez nehôd. Že aha

7 0
Nahlásiť

haisilka
1 prispevkov Poprad
#5. RE: vodičak v 17tke (14. december 2014, 20:56)

brata zastavili v 17ke bez sprievodu, kontrolovali mu povinnu vybavu a secko mozne, ale ze este nema 18-si nevsimli :D :D :D to je asi o stasti.....lebo ked su cestne kontroly, mozes mat aj pas, svetla, mozes sa plne sustredit a mozu ta aj tak zastavit.....

3 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#6. RE: vodičak v 17tke (24. január 2015, 15:34)

romanso: pekna kravina. Mna 2x zastavili bez dovodu. Lebo to nebola prilis frekventovana cesta a nemali inu pracu. (resp. koho ineho zastavit)

0 0
Nahlásiť
kvaps 1 prispevkov Banská Bystrica #7. RE: vodičak v 17tke (10. február 2015, 17:38)

ja som počul že ak ťa zastavia 2krat bez spolujazdca by ťa mali napomenúť a na tretí raz zobrať vodičák ale tak neviem čo je na pravdy nechcem ti klamať :)

0 1
Nahlásiť
zondax 1 prispevkov Bratislava - Karlova Ves #8. RE: vodičak v 17tke (5. marec 2015, 17:39)

spolužiak chodí do školy pár km cez žilinu každý 2. deň, už nalietal tak pár tisíc km (aj pomimo) a ešte ho nezastavili, hlavne im nedávať dôvod na zastavenie a prípadne si vypočuť dopravný servis pred cestou ráno :)

0 1
Nahlásiť

5 prispevkov
#9. RE: vodičak v 17tke (24. jún 2015, 21:26)

tak ked sa to raz nemoze tak sa to nemoze... to neni len tak zo srandy ;)

1 1
Nahlásiť
matejr 1 prispevkov Rimavská Sobota #10. RE: vodičak v 17tke (16. august 2015, 19:32)

Ja by som vodičák dal len po dovršení 21.roku,detom auto do ruky nepatrí,je to zbran.

7 6
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#11. RE: vodičak v 17tke (18. august 2015, 16:33)

Na tvoju otázku sa ťažko odpovedá. Asi nechápeš o čom to vlastne je. Ani opitý vodič na ceste nemá čo robiť , ale stále to niekto porušuje. Prejde mu to raz,dva krát a je najväčší hrdina. Ale ak sa stane niečo vážne , vieš sa potom postaviť čelom k problému? Lebo v tvojom prípade to môže byť riešené úplne inak ako u dospelého . No riešený bude hlavne ten kto sa za teba zaručil.Ja mám dve deti ,ktoré jazdia od 17 rokov a nenapadlo ich toto ani raz.

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov Partizánske
#12. RE: vodičak v 17tke (8. november 2015, 18:39)

kamarátov otec je policajt a on mi hovoril že 800€ pokuta plus zadržaný vodičák na 5 rokov takže ani ja to neriskujem veru.. neviem čo je na tom pravdy ale aj tak.. človek nikdy nevie na koho narazí a s akou náladou..

0 0
Nahlásiť
Trucker4 2 prispevkov Veľké Dvorany #13. RE: vodičak v 17tke (6. január 2016, 01:20)

Nedávno bolo v tv novinách ,,ako to nespackať,,práve o tomto hovorene.pokiaľ máš už 19 rokov a odjazdených 6 mesiacov malo bi to biť v poriadku ale naisto to neviem mala bi si sa o tom informovať priamo na tom ich emaile ako to nespackať

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Polícia a dopravné predpisy / vodičak v 17tke