Renault Scenic ELEKTRONICKA PORUCHA

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 20:48

Autor
Správa

3 prispevkov
#1. Renault Scenic ELEKTRONICKA PORUCHA (30. august 2014, 19:59)

Prosím o radu kto má skúsenosti s poruchami v scenicoch.Prestalo nám ist spiatočkove svetlo, potom postupne nám prestali ist stierače, začalo sa otvárať zadne okno samé od seba. Jeden deň nám zblblo skoro všetko, samé od seba sa spustili stierače, ventilátor chladiča, všetky smerovky začali blikat,elektronicka brzda sa zablokovala a nešlo motor odstaviť. Odpojili sme batériu a tak sa nám podarilo ho odstavit,po pripojení batérie sa auto javilo, že je v poriadku, ale urobilo nám to znova. Boli sme na diagnostike ale žiadnu chybu neukazovalo.Dakujem za rady.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Renault Scenic ELEKTRONICKA PORUCHA (3. september 2014, 20:58)

No to je tazko s tou elektrikou ... moze byt kludne niekde studeny spoj, skorodovany kontakt alebo preruseny kabel, ci nahnity ... treba to dat elektrikarovi


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#3. RE: Renault Scenic ELEKTRONICKA PORUCHA (6. september 2014, 16:12)

Kabeláž u renaultu je od výroby podľa môjho úsudku zlá z dôvodu nadmerného šetrenia na kvalite súčiastok (kratka životnosť) a spotrebe materiálu - kratka a slabá izolacia vodičov, spoje bez dostatočnej mechanickej ochrany....no je toho veľa čo mi bilo do očí.
Áno, už som si nie raz vypočul, že splňuje ISO normu atď atď ...

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#4. RE: Renault Scenic ELEKTRONICKA PORUCHA (9. december 2014, 20:56)

možeš to mat vytopene a na strane vodiča pod kobercom su konektory a tam hniju kable to že nejde spiatočka moze bst spinač a ked nejde zadny stierač a svetla tka kabelaž v prechdoke ale na sceniku som sa s tym nestretol ešte iba na megane 2 ale to že to bolo vytopene tak toich auto som riešil za tie 3 roky v renaulte mrte vela

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / Renault Scenic ELEKTRONICKA PORUCHA