LED pás v Aute

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 10:05

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. LED pás v Aute (24. február 2014, 21:21)

Ahojte, chcem si z vnútra vysietiť oktavku s takýmto led pásom
http://polovicneceny.sk/elektronika/viacfarebn%C3%BD-led-p%C3%A1s-rgb,-5-metrov%C3%BD-detail?aid=2
Ide o to že či by nebol problém keby som tieto led pasy zapojil dva. jeden do auta a druhy pod. ten LED pas je vodotesný takže pod autom by nemal byť problém. má stým niekto skusenosti?
ďakujem

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: LED pás v Aute (20. apríl 2014, 22:52)

Otazka: Ma to nejake technicke opodstatnenie?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: LED pás v Aute (24. apríl 2014, 00:07)

Budes tym len provokovat policajtov. Odporucam ti von to nedavaj. Vnutri si porob co chces ale von by som to nedaval.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

25 prispevkov
#4. RE: LED pás v Aute (28. apríl 2014, 22:03)

ten pás sa mi celkom páči alebo radšej chladné katódy ? celkom by sa to hodilo dopredu nad pedále a k spolujazdcovi tiež, videl som to naživo a vyzeralo to celkom fajne :)

0 0
Nahlásiť

48 prispevkov
#5. RE: LED pás v Aute (29. apríl 2014, 18:14)

Uz len polohove svetla a mozete sa hrat na astronautov alebo nieco take. Pipky na to fakt letia. Je to cool, ked si osvetlenie zosynchronizujes s audio. A nezabudnut pustat to na plne gule. Co tam po polisoch, v USA celkom bezna vec.

1 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#6. RE: LED pás v Aute (30. apríl 2014, 08:03)

Pojazdný kolotoč? Súhlasim
" dopredu nad pedále a k spolujazdcovi tiež,"to aby si si vedel vždy skotrolovať či si nestúpil do psieho h0v.a ked náhodou niekomu s posádky "z človeka unikne plyn"?
"ten pás sa mi celkom páči alebo radšej chladné katódy ?" katodami to začína takto to pokračuje: Dnes mi pošťák přinesl pytel samolepek,koupil jsem si půl kilometru plastovochromové pásky,kůň dostane mračítka přes oči a na břicho neon,nízkoprofilový kopyta a místo ocasu pořádné křídlo....zrovna teď ho vyrábím z překližky....no a když to sečteme,tak máme z jednoho koníka stádo 300 plemených hřebců. :D
Inak ak máš niekoho čo chodí do nemecka môže ti to tam kúpiť lacnejšie na blšáku aj kolega to tam kúpil tuším za 15e pre mamku aby jej nasvietil vitrínku kde má kryštál a zlatú zuzanu.Tak ma napadlo ked si dáš jeden pás aj na zadné plato a vyložíš tam kryštál po babke a zapneš to v zime pred kostolom ked budú ľudia vychádzať z poslednej omše tak nato budú letieť aj staré babky nielen mladé pipky.

0 0
Nahlásiť

25 prispevkov
#7. RE: LED pás v Aute (30. apríl 2014, 18:18)

zaujímave Súhlasim časom spravím :)

0 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#8. RE: LED pás v Aute (30. apríl 2014, 20:26)

u nájdeš inšpiráciu:
http://www.tuzingforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=48&start=20
http://www.tuzingforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=535

0 0
Nahlásiť

shura
7 prispevkov Sereď
#9. RE: LED pás v Aute (1. október 2017, 00:28)

pojazdny kolotoc? zvnutra kludne, ale zas aby ta to nerusilo, ked budes v noci soferovat. zvonku by som to nedal ani keby mi policajti dovolili....naco zbytocne robit z seba aj auta saskaren? aky to ma vyznam, k comu je to dobre?

1 0
Nahlásiť

krupo
21 prispevkov Tomášov
#10. RE: LED pás v Aute (2. október 2017, 14:30)

Ja by som to ani do vnútra nedával, je to zbytočné a von už duplom nie. Jedine, že by si chcela by ťa veľmi často zastavovali príslušníci..

1 0
Nahlásiť

dodkoodrozd
37 prispevkov Jablonec
#11. RE: LED pás v Aute (3. október 2017, 08:57)

Vo vnútri si to predstaviť viem, ale vonku nie

1 0
Nahlásiť

26 prispevkov Poltár
#12. RE: LED pás v Aute (4. október 2017, 08:03)

Tolko veci je zbytocnych a ludia si ich davaju tak preco nie aj toto?

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Tuning / LED pás v Aute