Aky autoalarm a gps sledovanie?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 07:22

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Aky autoalarm a gps sledovanie? (20. február 2014, 17:35)

Dobrý deň.
Kupujem nové auto a zvažujem aj vhodné zabezpečenie auta. Pri systémoch ktoré som našiel ma odrádza privysoká cena v stovkách euro.
Zabezpečenie by malo spĺňať nasledovné podmienky:
-alarm s odosielaním sms
-gps sledovanie
-jednoduchá montáž užívateľom
-a samozrejme čo najnižšia cena
Budem vďačný za rady, skúsenosti, tipy alebo recenzie na konkrétne zariadenia.

2 0
Nahlásiť

30petko
4 prispevkov Veselé
#2. RE: Aky autoalarm a gps sledovanie? (23. február 2014, 20:17)

Ak Ti niekto bude chcet auto ukradnut tak ho ukradne a nenajdes ho ani ak tam das gps monitoring.Da sa totiz kupit rusicka gps aj gsm a staci ju zasunut do zapalovaca.a stoji okolo 15 eur.Na druhej strane ak hlada nieco lacne a viac menej ucinne proti ukradnutiu daj si namontovat vypinac na palivove cerpadlo,alebo iny diel braniaci nastartovaniu.bol som svedkom kradeze auta a mal tam zamok spiatocky,gps tracker a aj alarm/magic car/.cele to trvalo cca 90sec. kym odysiel.gps sa nedal lokalizovat. a na sms tiez nereagovalo.takze asi tolko k zabezpeceniu proti ukradnutiu.Su autickari zamerany na konkretnu znacku a tu poznaju dokonalo.

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#3. RE: Aky autoalarm a gps sledovanie? (23. február 2014, 20:20)

Keď chceš mať istotu , že o auto neprídeš, budeš musieť v ňom aj spať. Alebo tam zamkni štrkáča. Smiech

1 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: Aky autoalarm a gps sledovanie? (27. február 2014, 14:21)

v tejto dobe existuje mnozstvo monitorovacich alarmov, ale ja si myslim ze stale tie najbezpecnejsie su manualne odstavenie ako defend lock alebo uz taky jednoduchy "tajny" vypinac na cerpadlo, elektroniku a pod. maju svoje opodstatnenie


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#5. RE: Aky autoalarm a gps sledovanie? (28. február 2014, 20:05)

Teraz neviem , co je lepsie - chranit sa vsetkym moznym proti kradezi, alebo mat radsej dobre poistenie? A podla mna je najlepsie mat znacku, o ktoru nie je zaujem u autickaroch. Poznam jedneho pana, ma fest drahe auto, a iba imobilizer v nom! No a jazdi si spokojne, aj parkuje, aj cestuje , aj garazuje, ma zakl.poistku, a to je vsetko....

2 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: Aky autoalarm a gps sledovanie? (15. december 2015, 16:39)

Tiez si myslim ze najlepsie nekupovat skodovku. Predtym nez som kupila auto som si pozrela co sa najviac kradne a tomu sa vyhla. No nakoniec som aj tak dala imobilizer lebo som bola sediva od strachu vzdy ked som zaparkovala v bratislave pri praci. Davala som VAM, o gps nic neviem :(

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#7. RE: Aky autoalarm a gps sledovanie? (22. december 2015, 21:42)

jeden z najlepších mechanických systémov je zeder,

nekupuj octaviu, passata, fabiu, rapida, golfa a výrazne znížiš riziko ukradnutia... ja jazdím japonské autá, tie sa takmer nekradnú a oproti vw sú aj spoľahlivejše a lacnejšie na servis

1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: Aky autoalarm a gps sledovanie? (6. marec 2017, 10:06)

Poistku a GPS lokátor http://spionshop.sk/obchod/gps-sledovac-gps-tracker/.

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#9. RE: Aky autoalarm a gps sledovanie? (10. marec 2017, 14:49)

presne tak ono ti autickari su uz tak prespekulovani, ze ukradnu vsetko aj keby to malo byt priamo pod kamerami a je jednoake zabezpecenie v aute mas oni su o dva az nie aj tri kroky pred nami Že aha

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Autorádiá, GPS, alarmy a iné príslušenstvo / Aky autoalarm a gps sledovanie?