Nové auto do 15-16 000 €

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 00:33

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Nové auto do 15-16 000 € (31. december 2013, 15:10)

Zdravím chlapi, aké auto poradíte do mesta, tak cca 15-16000 eur, nemusí byť veľké, stačí hatchback. Ročne najazdím tak do 15-tisíc kilometrov, najmä v meste. Zatiaľ uvažujem o krátkej Kii Ceed 1.6GDI.

Páči sa mi aj nová Mazda 3 a Toyota Auris, len čo som pozerala na internete ceny servisu, majú drahší servis ako Kia.

Hľadám auto za dobrú cenu, pokiaľ možno kvalitné (tak min. na 7-8 rokov) a dôležitá je pre mňa cena servisu, aby zo mňa "nezodrali gate". Poraďte značku, dík za rady.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Nové auto do 15-16 000 € (2. január 2014, 20:55)

no do mesta a s nabehom 15tis rocne si vyberaj jednoznacne benzin a hned mas cenu za servis polovicnu ... a do mesta a na brnkacky taketo ti staci aj 1.4 objem. Poistku mas lacnu, auto nie je takze, takisto to nepotrebuje velku baterku, drahe pneumatiky a podobne.

Do mesta hladaj auto ktoremu nieco vydrzi podvozok ... pretoze stav nasich ciest hlavne v mestach je pomaly horsi ako na poli. A pri tazkom aute a este velkom motory, nehovoriac o liatinovom dieseli budes menit ramena a capy ako ponozky.

Mna celkom oslovil novy Seat Leon. I ked na udrzbu by bola asi lepsia Ibiza. Pripadne je podla mna celkom pekny aj Rapid Spaceback ...

Pozri tuto: http://www.noveauta.sk/vyhladavanie?p%5Bparam7%5D=135&p%5Bparam1%5D%5Bfrom%5D=14000&p%5Bparam1%5D%5Bto%5D=17000&p[order]=19


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: Nové auto do 15-16 000 € (3. január 2014, 12:35)

Vďaka za odpoveď, lenže práve Seat Leon a už ani náhodu kisňa Rapid ma neoslovila vzhľadom. Čo poviete na ten Ceed? Auto musí byť aj pekné Fajn :-) K tomu motoru 1,4-uvažovala som o ňom, len neviem či to bude zvládať napr. keď pôjdem na dovču s plne naloženým vozom, alebo na lyžovačku, aby to vôbec ťahalo do kopca. Nie je to slabý motor? Zvyknem vždy kupovať min. strednú úroveň kvality hocičoho, aj doma nemáš preglejkový nábytok, tak by som sa nerada dopustila takej chyby u auta. Chcem kúpiť pekné ale kvalitné auto za prijateľnú cenu, čo vydrží tých 7-8 rokov, radšej si priplatím než mať ojazdenku. No uvidím aké budú akcie aj na iné značky.

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#4. RE: Nové auto do 15-16 000 € (24. január 2014, 05:17)

Volvo V40 T2 alebo T3. Podobny je Ford Focus, ved obe su dielom jedneho autora, alebo potom Mazdu3! Nejaky predvadzaci kus treba trafit, alebo z dovozu za 1/2 cenu. Kia je lakava, ale vzdy ma odradzal ten pach interieru. Umelina nie je zdraviu prospesna pre organizmus, hlavne pre deti nie. Korejskym gigantom sa preto vyhybam...lacnotou si ma neziskali.:-)

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Nové auto do 15-16 000 €