SEAT LEON 2001 - zlomene elektricke spatne zrkadlo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 12:45

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. SEAT LEON 2001 - zlomene elektricke spatne zrkadlo (1. december 2013, 17:07)

Zdravim seataci a ostatni vodici!!!

Pred kratkym casom mi ktosi nekulturny kopol do praveho spatneho zrkadla na mojom Seate Leon. Zrkadlo sa nerozbilo, kryt je tiez cely, zlomeny je drziak a hmota vnutri, ktora zrkadlom otacala, takze to visi na elektrickom kabli. V servise Seat mi povedali ze je nutne vymenit celu vnutornu cast, pricom suciastka samotna by stala 106 eur. dalej treba este pocitat s montazou :(

Obratila som sa teda aj na bezny servis, tam mi vsak nevedia pomoct s tym,ze typ zrkadla, ktore potrebujem sa neda objednat, pretoze ide o auto z dovozu so specialnymi charakteristikami.

Ide teda o Seat Leon r.v. 2001, 1.6 16V. Prave spatne zrkadlo, dlhe, elektricky sklopne a elektricky ovladane, ohrievane. Seriove cislo zrkadla je 057206LLR.

Vie mi niekto poradit ako a kde mi vedia toto zrkadlo objednat (inde ako v originalnom servise Seat), resp. ako postupovat ked dana suciastka zrejme inak k dispozicii nie je? Mozem dufat, ze mi to budu vediet najst na nejakom vrakovisku? Neviem nakolko 'unikatne" moje spatne zrkadlo teda je. Mate niekto skusenost?

Dakujem za rady!!!

edit: Michalovce

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: SEAT LEON 2001 - zlomene elektricke spatne zrkadlo (1. december 2013, 18:15)

Neviem či ti toto bude stačiť. Ja som bol zatiaľ vždy spokojný. Ale bral som iba nové diely a musel som to dosť preliezť. Skús to tu : http://www.ebay.de/itm/Original-Seat-Leon-Aussenspiegel-rechts-Beifahrer-elektrisch-verstellbar-/290990236486?pt=DE_Autoteile&hash=item43c05ea346 http://www.ebay.de/itm/SPIEGEL-RECHTS-SEAT-LEON-TOLEDO-03-05-ELEKTRISCH-/400617586530?pt=DE_Autoteile&hash=item5d46ab3f62

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: SEAT LEON 2001 - zlomene elektricke spatne zrkadlo (1. december 2013, 23:04)

Najjednoduchsie mas ked si pozries inzeraty kde rozpredavaju auto na diely. Napriklad buchnute z jednej strany a tak ho rozpredaju. Jedno zrkadlo moze byt ok. Takto to kupis najjednoduchsie. Pripadne su vhodne aj autovrakoviska.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

Fantinus
14 prispevkov Bratislava - Devín
#4. RE: SEAT LEON 2001 - zlomene elektricke spatne zrkadlo (19. december 2013, 07:42)

Ahoj Seaťáčka. Je niekoľko lacnejších alternatív. Keďže vidím že si Blaváčka, skús navštíviť predajňu Autodiely Turza na Galvaniho ulici, je to smerom na Avion. Určite ti tam poradia a kúpiš za dobrú cenu. Nech ťa neodradí "unimobunkový" štýl predajne. Majú tam úplne všetko a od nich nakupujú aj značkové servisy, ktoré si potom ceny niekoľko násobne navýšia. No a ako ďalšiu variantu skús internetový obchod www.depoauto.sk V oboch som už nakupoval a mám s nimi výborné skúsenosti.

2 0
Nahlásiť

MAJCO_222
2 prispevkov Banská Štiavnica
#5. RE: SEAT LEON 2001 - zlomene elektricke spatne zrkadlo (20. december 2013, 11:00)

Ja som bol na nd na iveco daily v NR.Cena v obchodoch bola okolo 500€ a ja som to tam kupil na faktúru za cca 180€!!a ten chladič ide,už nabehal dosť..ak by si chcela,pošlem ti ho do SS

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Seat / SEAT LEON 2001 - zlomene elektricke spatne zrkadlo