seat opotrebované zadné pneu

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 22:15

Autor
Správa

driverboy
5 prispevkov Komárno
#1. seat opotrebované zadné pneu (27. november 2013, 22:19)

Nazdar všetkým ,mám taky problém na seate cordoba 1.4 mpi 1998 sedan,že dnes som nahodil zimné kolesá a zrazu vidím ,že tie letné čo som odmontoval sú opotrebované,najma vnútorná strana.Hned my napadlo tie silentbloky,že sú opotrebované.ale žiaden buchot počas jazdy neprejaví .Tlmiče sú v poriadku nekýve sa auto zbytočne.Alebo su už OFF dorazi na tlmiče ?poradte čo to može byt.vdaka

0 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: seat opotrebované zadné pneu (28. november 2013, 22:52)

Tak to moze byt viacej pricin. Kludne moze byt aj zla geometria na aute. Pokial podvozok nebucha, tlmice su v poriadku aj ramena tak treba pozriet geometriu. Ak je zle nastavena potom napriklad aj derie gumy. Pripadne aj zle nahustene kolesa.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 1
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: seat opotrebované zadné pneu (29. november 2013, 15:32)

presne, najlepsie ak skocis znova na geometriu, bud ti to nastavi alebo povie, co je zle


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

driverboy
5 prispevkov Komárno
#4. RE: seat opotrebované zadné pneu (29. november 2013, 17:18)

Bol som na geometriu,a hovorili,že nevedia nastavit zadné geo.preto lebo sú opotrebované zadné silentbloky.Dnes som bol objednat súčiastky ,potom auto ide do servise .vdaka chlapci Súhlasim

6 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Seat / seat opotrebované zadné pneu