sedačka seat

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 05:40

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. sedačka seat (27. november 2013, 19:09)

Zdravím vás,vie my niekto náhodou odkial by som mohol zohnat látku alebo celú sedčku na seat cordoba 1.4 mpi se 1998?už niekolko mesiacov snažím zohnat ale márne.Alebo kto prešíva celu sedačku podla origo vzor?.Používané sú v hroznom stave.ak by niekto vedel dat nejakú radu,by som bol rád.Vopred vám dakujem .presne taký vzor potrebujem čo je na fotku http://auto.bazos.sk/inzerat/3.....PQ-2SG.php

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: sedačka seat (29. november 2013, 15:30)

Bud si najdi sikovneho calunika alebo buracku a chod si vybrat sedacku


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: sedačka seat (29. november 2013, 17:44)

jj calunik sikovny alebo z nejakej buracky alebo auta na diely co su najdi taku aby ti vzor sedel a zavolaj. Dobre su aj autovrakoviska.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#4. RE: sedačka seat (2. február 2014, 23:26)

Podla rocnika ide o stare auto a teda aj o stare sedacky. Je vhodne, ak chces uchovat auto a sedacky su ,death' , zohnat z nejakeho buraneho a pritom interierom zachovaleho vozu. Sedacky idu za par desiatok eur...da sa zmluvat, lebo na dracku su hlavne motory a prevodovky, ty chces len sedadla.... * Spokojnosť

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Seat / sedačka seat