Prosim lo radu...

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 20:34

Autor
Správa

4 prispevkov
#1. Prosim lo radu... (18. júl 2013, 13:24)

Ahojte...Prosim o radu.Idem kupit nove auto s obchodu...dolho som hladam,co je najlepsie a najlacnesie,ma malu spotrebu,pohodlne,na dlhe trati,lacnejsi serviss atd...Konkretne by som potreboval: Diesel,automat,rodine auto,na dlhe cesty...
Pozeral som viacerych znaciek a typov...A najviac mne padaju do oka,tie nove Opel Astra Sports Tourer...
A hcem pocut vas nazor co na to hovorite?
Alebo poradte nieco lepsie podobneho tipy a vlastnostiach...
Vopred vsetkym dakujiem za rady...dost surne potrebujiem sa rozhodnut... Nerozumiem tomu

2 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Prosim lo radu... (18. júl 2013, 15:20)

Astra je dobra voľba, odporúčam 2.0 DTi, servis nemám skúsenosti koľko stojí


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

qqwweerrttyy
1 prispevkov Bratislava
#3. RE: Prosim lo radu... (20. júl 2013, 00:03)

astra je pritazka ....
focus

0 0
Nahlásiť

64 prispevkov
#4. RE: Prosim lo radu... (21. júl 2013, 02:40)

Diesel a automat určite nebude lacný na údržbu. Netreba vidieť len spotrebu spotrebu spotrebu... Spotreba nie je to jediné, čo tvorí náklady na prevádzku auta. Zisti si, koľko stojí DPF, trysky, dvojhmota, výmena oleja v automate a zistíš, že si kľudne mohol jazdiť na poriadnom benzíne a nie na maličkom hrkotavom diesli.
Samozrejme, toto ti predajca v kravate nepovie, to si musíš zistiť sám. Rovnako ako ti nepovie ani to, že ak chceš záruku, si povinný chodiť na servis do značkového servisu - a tam necháš aj gate.
Diesel už dávno nie je výhodnejší ako benzín, ale myslenie ľudí má neuveriteľnú zotrvačnosť.

Inak nechápem tvoje zmýšľanie - ide ti o lacné vozenie, ale chceš nové auto, ktoré za prvý rok stratí na cene niekoľko tisíc eur. Ak chceš naozaj ušetriť, vyprdni sa na nový diesel a kúp radšej ročný alebo dvojročný benzín. Ušetríš také peniaze, že si za to kúpiš cisternu benzínu (obrazne).
A v zime ti to bude kúriť hneď a nie až po 10 kilometroch........

8 1
Nahlásiť
zamocnik11 2 prispevkov Malá Ida #5. RE: Prosim lo radu... (21. júl 2013, 23:02)

astra je rodinne auto? prezri si ford C-max. 1.6tdci.slušna spotreba. 3r. kupiš okolo 11000 a najazdene okolo 70000km. akurat zabehnute.

0 0
Nahlásiť
Odin-16 19 prispevkov Poprad #6. RE: Prosim lo radu... (24. júl 2013, 22:06)

co usetris na nafte das do servisu Smiech to je moj nazor to ze automat sa kazi je hlupost ja osobne by som ale bral benzin nejaky sikovny dvojliter ale ak chces diesel tak by som skor sahol po nejakom od koncernu VW ten ma vinikajuce dieselove motory pripadne jazdeneho mercedesa tie preziju aj teba Smiech

0 1
Nahlásiť

4 prispevkov
#7. RE: Prosim lo radu... (25. júl 2013, 08:08)

Vsetkym dakujiem za nazory a rady,uz som si kupil nove s obchodu Kia Sportage SL 1.7 cdri 2 WD :-)
A som max spokojny...

1 6
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#8. RE: Prosim lo radu... (27. júl 2013, 18:21)

Pekne auticko. Tak nech sluzi k spokojnosti Súhlasim


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#9. RE: Prosim lo radu... (28. júl 2013, 11:09)

Fakt je uzasne odporucam :-)

1 2
Nahlásiť

6 prispevkov
#10. RE: Prosim lo radu... (9. august 2013, 13:52)

Tak chlape... gratulujem. O rok mozes dat to auto do stareho zeleza. Moj nazor: Velke auto, slaby motor, spotreba nie je az nejaka extra mala... :) no ale ako myslis... Nikdy by som si nekupil tak velke auto, s tak slabym motorom. Ale to zistis neskor, ked uvidis kolko € budes utracat za servis... znami ma presne toto auto a bucha si hlavu do steny a ma najazdenych len 50 000km...

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#11. RE: Prosim lo radu... (9. august 2013, 18:19)

Vidis, ja mam zopar znamych co toto auto maju a su s nim nadmieru spokojni...a maju daleko cez 50 tis km..jeden ma uz cez 200 tis, a okrem bezneho servisu neriesi nic...zrejme to bude aj o nepodarenom kuse...obcas sa to zial stava..dalsi tak kupil Q5, a uz ma tretiu a stale sa tam cosi drbe...takze to je naozaj aj o stasti a dobrom vybere..a cim menej hluposti, tym lepsie...

1 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#12. RE: Prosim lo radu... (10. august 2013, 11:59)

Nu tak ludia... auto je fakt vyborne jazdil som vela aut ale jake pocity mam na tom to jazdit uplne inaksa vec :-) velmi prijemne,presol som za den 800 km a vobec som to ne citil,to vela uz hovori ja si myslim :-) je to 1.7 85 kw ale ide a taha ako 1.9 co ma 110 kw vobec necitis ze je slabe... ale tazko nekomu nieco hovorit,lebo treba to zazit :-) a mame detsko takze nekam sa nemusime ponahlat,ale dakujiem za nazory :-)

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#13. RE: Prosim lo radu... (28. január 2014, 18:36)

No, v maji 2013 som nakukol do salonu KIA v SNV. Par veci k tomu mam. Pre vodica sameho - super. Ale tak ako v Nissane, vzadu by som nevydrzal. Taktiez som si pozrel kabelaz v zadnom priestore , little kufricek - nepotesili ma. A motor? Obycajna kusovka. Kolko to cele vazi? Skoro 2 tony! Paneboze....berem otecko (OT64) na liecenie si komplexov. Ved takto to pojde len tym smerom - vacsie a vacsie......

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Prosim lo radu...