podvod...

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 17:52

Autor
Správa
kole22 2 prispevkov KE Sídlisko KVP #1. podvod... (13. marec 2013, 21:33)

Ahojte.
Musim sa s Vami podelit o to co sa mi v poslednych dnoch stalo. V druhej polovici roku 2011 som sa rozhodol menit auto. v septembri 2011 som sa dohodol u dealera na kupe noveho auta, s tym ze my vybavia vykup stareho. S vykupcom som sa raz-dva dohodol, 23ho Septembra bola podpisana kupno predajna zmluva. Auto predali 15ho novembra. Odhlasil som poistku, hotovo. Aspon som si myslel...
Nedavno mi prisiel list z poistovne aby som dodal nejake dokumenty ku poistnej udalosti ktora sa stala 5ho novembra 2011 vo SVAJCIARSKU ( auto bolo v tom case v bazari v Kosiciach). Cize pred rokom a pol !!! Vo svajciarsku ( asi ) novy majitel sposobil na spominanom (mojom starom) aute,mne zatial nevycislenu skodu ktoru si teraz uplatnuje svajciarska poistovna od slovenskej. Ta zasa samozrejme kontaktovala okamzite mna...Teraz cakam na vyjadrenie likvidatora , aje dost mozne ze budem musiet dokazovat poistovni a mozno neskor aj sudu cely podvod...nerozumiem ako mohli take nieco v zahranici zaevidovat fingovane na auto ktore este lestili v kosickom bazari..

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: podvod... (13. marec 2013, 23:29)

tak to je ozaj sila ... nerozumiem ani ja tomu .... drzim palce


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: podvod... (14. marec 2013, 09:19)

zaujimave, napis potom ako sa cela vec vyriesila


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

11 prispevkov
#4. RE: podvod... (12. apríl 2015, 15:34)

Ty vole a co to bol za bazar???? Kamosi mali tiez problem s Darexom, ale nebol to problem takehoto razu

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#5. RE: podvod... (26. apríl 2015, 22:01)

Nieco podobne som uz cital asi rok dozadu a myslim, ze sa to tykalo darexu, ale nie som si uplne isty

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#6. RE: podvod... (30. apríl 2015, 14:21)

Darex mám v zuboch ani mi ich nespomínaj, ma odrbali a tento štát ti v ničom nepomôže. Dobre si treba čítať tie zmluvy a dávať si pri takýchto veciach maximálny pozor...

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#7. RE: podvod... (14. december 2016, 14:54)

V Darexe našich zákazníkov nelákame na ústne dohody a neodvolávame sa na ne. Všetky záruky a dôležité vyhlásenia sú uvedené v zmluve, v inom prípade sú inak súbezpredmetné. Pokiaľ so zákazníkom podpíšeme zmluvu, zaväzujeme sa tým dodržiavať všetky zmluvné podmienky.

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#8. RE: podvod... (15. december 2016, 10:07)

Preco potom tito vasi zakaznici toto su pisu?

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#9. RE: podvod... (16. december 2016, 09:48)

Mne sa az rozum pozastavuje ze nieco taketo si mozu dovolit

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#10. RE: podvod... (19. december 2016, 16:59)

nemali by si to dovolit ale tak co uz

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Predaj vozidla / podvod...