otomoto.pl

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 18:51

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. otomoto.pl (15. január 2013, 21:01)

zdravim vsetkych neviem ci poznate stranku OTOMOTO.PL
niekedy su tam strasne lacne auta nemaju najazdene ani 100000km a su to rocniky 09 a su vzdy skoro v plnej vybave a ceny sa pohybuju okolo 5000eur
ja som pisal s tym clovekom lebo zavolat sa mu neda on je anglican a auta su z anglicka ale vedel by ho poslat vyzera to byt celkom seriozne pisal som snim strasne dlho ale stale tomu neverim
keby som chcel zobrat nieake auto od neho tak mam poslat peniaze tej preprave a ked mi auto dorucia tak oni poslu peniaze jemu a to auto mam na 5 dni na skusku ak sa rozhodnem ze ho nechcem mozem mu ho vratit a on mi vrati peniaze
ak stym mate niekto nejake skusenosti prosim dajte mi vediet na email vorcakmarek@gmail.com
mozete mu skusit aj o nieake auto napisat a co povie vam nema tam telefonne cislo
dakujem za kazdu odpoved

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: otomoto.pl (15. január 2013, 22:23)

tak do tohoto by som ja osobne v ziadnom pripade nesiel ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

mato1943
77 prispevkov Nitra
#3. RE: otomoto.pl (16. január 2013, 16:50)

problém je že ak niečo znie až príliš dobre zvyčajne je to podvod určite by som si dal veľký pozor

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: otomoto.pl (17. január 2013, 15:19)

zo skúsenosti: je to podvod ako vyšitý, nikdy predom neposielať peniaze, hlavne ak predávajúci sľubuje veľké záruky za málo peňazí.

NIkdy neposielať peniaze vopred ak Vám nasľubujú niečo telefonicky alebo cez e-mail.


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / otomoto.pl