Poškodené autosklo

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 07:36

Autor
Správa

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#41. Poškodené autosklo (14. december 2016, 14:37)

Neriesil by som to tak ako si chcel, fakt ako pises mozes si tym uskodit a moze ta to chytit pri policajtoch na nejaku 60 eurovu pokutu alebo na zadrzanie technicaku a to nie je zas nejaka sranda, takze ak sa bude dat co najskor tak to daj opravit...

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#42. RE: Poškodené autosklo (19. december 2016, 13:52)

Tak vdaka za upozornenie, neriesil som to ziadnou nalepkou, ale som volal kamaratovi ze ci by mi nevedel poradit kam zajst alebo ci by to nemohol za mna vybavit kedze teraz mam toho viac pred vianocami...tak nakoniec mi prisiel po auto, predtym ze volal do Hornetu aky mam problem a ze by teda s autom dosiel a na druhy den mi auto hned aj doviezol.. :)

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#43. RE: Poškodené autosklo (19. december 2016, 17:04)

Tak to este mozes byt rad ze ti to stihol vybavit teraz lebo potom cez sviatky myslim ze by si celkom mal aj problem to dat dokopy a myslim ze potom by ta aj pokuta neminula, kedze bude vsade aj viac policajtov a ti si v zime davaju vysostne na taketo veci pozor.

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#44. RE: Poškodené autosklo (20. december 2016, 08:59)

Treloni to je podla mna jedno oni na taketo veci si posvietia kedykolvek cez rok, najhorsie je ked si clovek neuvedomuje ze ozaj nejakou nalepkou a podobne si len zbytocne sam skomplikuje veci. Najvhodnejsie je to hned riesit ako problem nastane a nemusi mat strach z nicoho

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#45. RE: Poškodené autosklo (21. december 2016, 11:24)

Ved ano to mas tiez pravdu ale predsa len cez sviatky viac striehnu ale v konecnom dosledku nejake ani tak o tych policajtov ako o to ze sa clovek ked ma prasknute sklo zahrava viac menej hlavne so svojou bezpecnostou, co teda nie je moc dobre

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#46. RE: Poškodené autosklo (3. január 2017, 12:09)

Ver tomu ze som rad ze som to riesil skoro hned lebo neviem kde by som potom veru niekoho nahanal. Mna najviac strasia teraz tie spravy ze ma nasnezit a ze budu posypavat aby som zas o dva tyzdne nemusel riesit to iste :(

0 0
Nahlásiť

passko
47 prispevkov Urmince
#47. RE: Poškodené autosklo (10. január 2017, 11:42)

Caute pocuvajte necital som diskusiu celu - len by som chcel vediet ze ako to je s pripoistenim celneho skla k pzp, ma to nejaky hlbsi vyznam? Ma zmysel do toho ist?
Myslim kvalita a cena a pod.

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#48. RE: Poškodené autosklo (11. január 2017, 08:45)

Hlavne to takto neries. Neprezivaj to tak ze nasnezi a posypu a co. Ked mas strach tak si mal riesit poistenie a nemusis sa potom obavat ze si budes musiet platit nebodaj z vlastneho vrecka vymenu alebo neviem co chapes...passko pripoistenie? neviem podla mna je vhodnejsie to riesit samostatnym poistenim :)

0 0
Nahlásiť

passko
47 prispevkov Urmince
#49. RE: Poškodené autosklo (12. január 2017, 12:55)

Samostatnym poistenim? preco je to tak vhodnejsie podla teba riesit?
Po financnej stranke sa to viac oplati alebo skrz co? Ved je to jedno nie? Lebo tak ci tak to poistenie proste musi ist cez poistovnu

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#50. RE: Poškodené autosklo (12. január 2017, 21:05)

priplatiť si v poistke za sklo je podľa mňa hlúposť... normálne sklo stojí do sto eúr. výmena ďalších 50. pripoistenie je obvykle okolo 20 - 30 eúr na rok. takže za 4-5 rokov mám sklo zaplatené... význam by to malo, ak by to bolo drahé panoramatické sklo.

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#51. RE: Poškodené autosklo (13. január 2017, 13:43)

Do sto eur? Kiežby si mal pravdu, to by potom to poistenie nemalo asi ani nejako zmysel. Väčšina skiel je teraz drahších, pretože už aj výbavy tých skiel pri autách sa menia a idú vyššie. :)
Takže ja si myslím že sa oplatí si dať poistenie, pretože pri tom sa mi zdá že platíš len časť celej výmeny

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#52. RE: Poškodené autosklo (14. január 2017, 21:41)

pozri si ceny skiel napríklad na autokelly, drvivú väčšinu skiel predávame značku nordglass. sú v pohode. nie sú drahé. alebo len tak orientačne zavolaj do firmy jumaz a opýtaj sa na cenu skla na tvoje auto.

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#53. RE: Poškodené autosklo (15. január 2017, 10:17)

Tak ja nemusí volať, nikam keďže ja menenie skla mám za sebou a viem koľko ma to stálo a poviem ti že do sto eur to nebolo Že aha ale samozrejme že neviem samotné sklo, koľko ich vyšlo, keď ja som mal finálnu cenu už aj s prácou a všetko okolo.

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#54. RE: Poškodené autosklo (16. január 2017, 19:42)

aké máš auto a rv?

0 0
Nahlásiť

gabo926
26 prispevkov Banská Bystrica
#55. RE: Poškodené autosklo (17. január 2017, 10:32)

Ako vlastne sa ráta tá cena čelného skla? O čo tam ide? Jak že niektoré je lacnejšie a iné drahšie?

...ide tam o rok výroby auta? že čím je staršie tým lacnejšie sklo alebo o čo tam vlastne ide?

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#56. RE: Poškodené autosklo (18. január 2017, 12:52)

vobec to nie je tak ze cim starsie tym lacnejsie vsetko zalezi od toho na ake auto je to sklo, s akou vybavou, aky je to rocnik a na mnoho veci sa musi brat ohlad, preto vacsinou robia to ze vyberaju celne sklo podla vin aby tam dali presne take sklo ake si mal a na ake si zvyknuty :)

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#57. RE: Poškodené autosklo (19. január 2017, 09:47)

Imro Octavia III Combi r.v. 1/2013 ;) som zvedavý akú cenu mi tam povieš, či to bude do sto euro, veeelice zvedavý

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#58. RE: Poškodené autosklo (20. január 2017, 21:02)

oficiálna cena, základného zeleného OES skla je 117 eúr v autokelly na pulte. na dvojkovú octaviu je to hlboko pod 100 eúr.

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#59. RE: Poškodené autosklo (23. január 2017, 11:59)

na dvojkovu...ale chlapci ratajte s tym ze proste je tam aj nejaka cena za pracu, takze o nejakych 50 euro to stupne v beznom servise, aj ked samozrejme ze nie je servis ako servis a ze tie ceny sa mnohokrat aj rapidne odlisuju...

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#60. RE: Poškodené autosklo (30. január 2017, 13:52)

Stalo sa vám niekedy niečo také, že po výmene, strešný tapacír pri skle bol vlhký? najskôr som myslel, že je to len nejaký fľak ale keďže sa to opakovalo tak mi to nedalo a aj teraz keď sneh napadol a že som ho nedal hneď zo strechy dolu, tak fľak sa objavil opäť neviem či je problém niekde v tapacíre alebo kde

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Poškodené autosklo